Rubriky
PLEON

Židle CINKLA 3 NEW v capuccino-vanilka / buk – Tempo Kondela vám nabízí moderní design a vysokou kvalitu!


Moderní design a vysoká kvalita židle Tempo Kondela

Je-li pro vás důležitý moderní design a kvalita, rozhodně uvažujte o nákupu židle CINKLA 3 NEW v barvě capuccino-vanilka a buku od značky Tempo Kondela. Tato židle se stane nejen praktickým doplňkem v obývacím pokoji či kuchyni, ale zároveň perfektně zapadne do každé moderní domácnosti.

Židle CINKLA 3 NEW v capuccino-vanilka a buk

Výroba židle CINKLA 3 NEW

Židle CINKLA 3 NEW má tvarovaný sedák vyrobený z vysoce kvalitního plastu v barvě capuccino-vanilka, díky kterému se stanou vaše posezení na ní opravdu pohodlným. Tuto židli lze snadno kombinovat s dalšími stylovými nábytkovými kousky díky jejímu modernímu designu. K dispozici jsou také dřevěné nohy v barvě buk, které se snadno čistí a jsou velmi odolné. Kvůli zpevnění jsou připojeny kovovou konstrukcí, která židli dodává vysokou stabilitu.

Hloubka sedu této židle je 34 cm, což z nich činí ideální doplňek do menších místností, nebo tam, kde se vám nevejde vyšší nábytek. Židle se dodává v demontu, ale sestavit ji je velmi snadné.

Začlenění do interiéru

Možnost kombinovat tuto židli s jiným nábytkem od Tempo Kondela, jako jsou stoly Gamin a Didier 2 NEW, vám umožní vytvořit moderní a ergonomické posezení v obývacím pokoji nebo kuchyni. Kombinace různých kusů nábytku vám umožní vytvořit dokonalý interiér, který vás bude uchvacovat.

Stůl Gamin v bílé barvě a s deskou z capuccino-vanilka

Pokud si zakoupíte židli CINKLA 3 NEW, získáte stylový a praktický kus nábytku, který bude plnit svou funkci po mnoho let a dodá vašemu domovu moderní a zároveň příjemný vzhled.

Zakoupit tuto židli můžete na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/tempo-kondela-zidle-cinkla-3-new-capuccino-vanilka-buk-2, kde vám bude k dispozici nejen tato židle, ale i další moderní nábytek od značky Tempo Kondela.