Rubriky
PLEON

Zelený keramický kelímek na kartáčky Wenko Badi – recenze a cena


Produkty značky Wenko jsou stylové a praktické. Díky nim jde organizace domácnosti jedna báseň. Výjimkou není ani kelímek na kartáčky Badi vyrobený z vysoce kvalitní keramiky s matným povrchem.

Zelený keramický kelímek na kartáčky Wenko Badi

Vysoce kvalitní a efektní design

Kelímek na kartáčky Wenko Badi při prvním pohledu zaujme svým zeleným odstínem a matným povrchem. Váží jen třicet gramů, takže s ním není žádný problém manipulovat. Kleování, potisk nebo metalové ozdoby nejsou na keramickém materiálu, ze kterého je kelímek vyroben, žádným problémem a ke kráse přispívají, ba co více, může být každý kousek originál.

Zelený keramický kelímek na kartáčky Wenko Badi s kartáčky

Doplněk do vaší koupelny nebo WC

Kelímek na kartáčky Wenko Badi se hodí do každé koupelny nebo na každou toaletu. Je vyráběn z nerezového kovu a keramiky. Díky tomu je odolný, snadno se udržuje a dokonale vynikne v každém prostředí.

Zelený keramický kelímek na kartáčky Wenko Badi balení

Výhodná cena

Kelímek na kartáčky Wenko Badi za svou kvalitu a originální design přijde na necelých dvě stě korun. Při zhodnocení jeho praktické využitelnosti, snadnosti údržby a odolnosti se skládá z výborného poměru cena/výkon. Kelímek je možné zakoupit například na webových stránkách www.esrom.cz.