Rubriky
PLEON

Zatemňující závěs AmeliaHome Blackout v fialové barvě – velikost 140×270 cm


Specifikace:

Závěsy na pásku

Velikost: 140x270cm

Barva: fialová

Materiál: 100% polyester

Zatemnění: 90%

Pro ti, kteří jsou unaveni z přílišného slunečního světla, nebo kteří chtějí mít soukromí v pokoji, je zde vynikající řešení – zatemňující závěs AmeliaHome Blackout v fialové barvě.

Tento závěs je vybaven páskou, což znamená, že ho lze zavěsit buď s háčky, nebo ho vsunout na tyč. Díky tomuto jednoduchému systému vyhoví AmeliaHome zákazníkům s různými požadavky.

Jednou z nejlepších vlastností tohoto produktu je jeho velikost, 140×270 cm. Díky této velikosti budou mít zákazníci dostatek látky, aby mohli zakrýt okna v místnosti a zajistit tak úplné zatemnění a ochranu jejich soukromí.

Aby dosáhli optimálního zatemnění, AmeliaHome používá speciální materiál, který je vyroben z 100% polyesteru. Tento materiál má vynikající vlastnosti, jako je pevnost, pružnost a snadná údržba.

AmeliaHome Black Out Curtain

Díky tomu, že tento závěs dokáže zatemnit až 90% světla, budou mít zákazníci pocit, že jsou v úplné tmě, i když venku svítí slunce. Tento zatemňující efekt je skvělý pro lidi, kteří potřebují spát během dne nebo kteří chtějí sledovat film bez přílišného osvětlení.

Abyste si užili dlouholeté používání tohoto produktu, je třeba mu věnovat patřičnou péči. Závěs lze prát v pračce při maximální teplotě 30 stupňů Celsia a nelze ho chlorovat. Sušení v automatické sušičce se nedoporučuje a žehlení je možné pouze při nízké teplotě. Pokud chcete dosáhnout nejlepších výsledků, můžete produkt také chemicky čistit.

AmeliaHome je značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních domácích potřeb. S jejich zatemňujícím závěsem AmeliaHome Blackout v fialové barvě se zákazníci mohou těšit na skvělý produkt, který splní jejich požadavky.

Pokud vás tento závěs zaujal, můžete si ho zakoupit přímo na Nábyteklevněji.cz. Balení obsahuje 1 x závěs a 1 x upnutí s rozměry 62 cm ⟶,10 cm ↑.