Rubriky
PLEON

Tmavě šedá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Kendal 156 cm – luxusní posezení pro váš interiér

Tmavě šedá sametová dvoumístná pohovka Kendal od značky Micadoni je jedním z nejluxusnějších kusů nábytku na trhu. Charakteristické prošívání a bublinkové sedáky, opěradla a područky zajistí vašemu tělu dokonalý odpočinek a nespoutanou relaxaci.

Sametový úplet s hladkým povrchem a jemným leskem

Sametový úplet této pohovky je mimořádně měkký na dotek. Svým hladkým povrchem a jemným leskem okouzlí každého návštěvníka vašeho obývacího pokoje. Pokud hledáte originální kus nábytku, který se stane ozdobou vašeho interiéru, pak je právě pohovka Kendal tou správnou volbou.

Pohovka Kendal obsahuje technologii Cleanaboo, která omezuje absorpci tekutin a značí se velmi nízkou náchylností ke žmolkování a odlupování.

Certifikát PETPROOF

Kromě toho pohovka také obsahuje certifikát PETPROOF, který informuje o zvýšené odolnosti proti poškrábání a oděrům způsobeným drápy mazličků. Tento skvostný kus nábytku tak může být ideální volbou i pro majitele domácích mazlíčků.

Tmavě šedá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Kendal 156 cm

Barevné provedení

Pohovka Kendal od značky Micadoni je k dispozici v řadě barevných provedení. Od neutrální černé po zářivě žlutou barvu. Vybírat můžete tedy z různých barevných provedení, která se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip pro údržbu

Na závěr bychom vám rádi poradili, jak na údržbu vaší nové pohovky Kendal. Doporučujeme čistit ji měkkým kartáčem a vyhnout se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.