Rubriky
PLEON

Tmavě šedá lenoška s sametovým povrchem – dokonalý kousek do pravého rohu Interieurs 86 Auguste

Vydejte se na cestu k dokonalému útulku v pravém rohu vaší obývací místnosti. Pomoci vám může nový zářez v kategorii nábytku. Lenoška Auguste od značky Interieurs 86 splní vaše požadavky na kvalitu, design i pohodlí. Pokud se chcete dozvědet více o této nádherné lenošce, jste na správném místě.

Elegantní design a pevná konstrukce

Líbí se vám moderní a zároveň elegantní styl nábytku? Pokud ano, tahle lenoška by mohla být pro vás to pravé. Její tmavě šedá barva je univerzální a snadno se hodí do jakéhokoliv interiéru. Navíc, dopevňuje kovová podnož, která jí propůjčuje svěží nádech.

Nemusíte se bát, že by vaše lenoška brzo vypadala, jako by prošla válkou. Její konstrukce je pevná a odolná. Pokud se vám stane nějaká nehoda, na polštářek to většinou dovedete.

Pohodlná knihařská hodinka na lenošce

Není nic lepšího, než si v klidu sednout a relaxovat po náročném dni s dobrou knihou v ruce. Lenoška Auguste je velká, pohodlná a je ideální pro tyto chvíle. Je dostatečně široká a hluboká, abyste se na ni mohli pohodlně zahnout a mít dostatek prostoru na nohy.

A navíc, stane se z ní zajímavý designový prvek vašeho obýváku.

Vysoce kvalitní povrch lenošky

Sametový povrch byste na nábytku očekávali spíše u luxusních kusech. Lenoška Auguste ho má však v cenově přístupném balení. Povrch je příjemný na dotek a díky hydrofobní vrstvě se nemusíte bát, že by se do něj vsakovaly nechtěné tekutiny.

Navíc, sametový povrch vypadá luxusně a dodává celému kusu na eleganci.

Dekorativní polštářek v ceně

Je to docela krása, ale co na to řeknete polštářku? Ano, pohodlí je důležité, ale i malé detaily mohou mít velký vliv na celkový dojem. Proto si můžete být jisti, že dostanete nejen lenošku, ale i dekorační polštářek v barvách, které se krásně hodí k celému kusu.

Připravte si svůj roh obýváku a užijte si pohodové chvíle s knihou nebo filmem. Pořiďte si novou lenošku Auguste od značky Interieurs 86 a už nikdy nebudete chtít vstávat. K nákupu se můžete vydat na stránky nabytekprehledne.cz.

Tmavě šedá lenoška

Tmavě šedá lenoška od spodu