Rubriky
PLEON

Stylový držák skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris s matnou černou skleničkou


Proč je důležité mít stylový držák skleničky a kartáčků?

Denní hygienu si udržovat čistou a zdravou je jedním z klíčových pilířů našeho zdraví. Protože zuby si čistíme několikrát denně, je ideální mít po ruce všechny pomůcky, které nám umožní to udělat rychleji a pohodlněji. Stejně tak, jak si kupujeme kvalitní zubní pastu a kartáček, je důležité také mít k jejich uskladnění kvalitní držák.

Příkladem luxusního a zároveň praktického držáku na zubní kartáčky i skleničku, je designová kolekce Hansgrohe AddStoris. Kromě praktické funkce je držák také vkusným doplňkem vaší koupelny, kde se bude skvěle hodit ke všemu dalšímu interiéru.

Klíčové vlastnosti držáku skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris

Držák skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris nabízí:

  • Jedinečný vzhled – matně černé provedení se nehodí jen k novým a moderním interiérům, ale do klasické koupelny vnáší i trochu neotřelého stylu.
  • Praktický design – držák je tvarován tak, aby se do něj vešly většinou běžně používané skleničky i zubní kartáčky. Na svém místě tak zůstanou pevně a nic se nekývá ani neprokluzuje.
  • Jednoduchou montáž – držák je snadno montovatelný na stěnu pomocí vrtání. Díry jsou umístěny tak, aby byl držák stabilně upevněn a nesklouznul se.

Pokud si držák skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris objednáte na stránkách isolund.cz, dostanete v balení kromě držáku také skleničku, která perfektně zapadne do jeho otvoru.

Kde držák skleničky a kartáčků umístit?

Držák skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris může být umístěn:

  • V koupelně – samozřejmě. Jeho stylový design bude bezesporu obohacením vaší koupelny.
  • Na pracovním stolu – Pokud máte pocit, že se o zuby lépe postaráte v kanceláři, pokud je to pro vás vhodnější, můžete držák skleničky a kartáčků umístit také tam.
  • Na nočním stolku – Když toužíte po dokonalé hygieně i v noci, může být držák skleničky a kartáčků dobrou volbou i na nočním stolku.

Zkrátka a dobře – kvalitní a hezký držák skleničky a kartáčků nikdy nezklame.

Hansgrohe AddStoris - držák skleničky a kartáčků

Stává se z něj praktický a zároveň stylový prvek interiéru, který dodává kouzlo celému prostoru.