Rubriky
PLEON

Stylový a praktický skleněný konferenční stolek Kave Home Sivan 90 x 55 cm

Designový konferenční stolek Kave Home Sivan zaujme svou minimalisticky zpracovanou bílou kovovou podnoží. Geometrické tvary dodávají stolku osobitost a jedinečný design, skleněná deska v čirém odstínu se pak postará o unikátnost a praktičnost.

Praktická skleněná police

Skleněná police je praktickým úložištěm na drobné předměty nebo na časopisy, které rádi listujeme. Je propracovaná do designu celého stolku a perfektně do něj zapadá.

Minimalistický design

Stolek se skvěle hodí do minimalistických interiérů, kde upoutá svým neotřelým designem. Skleněná deska opticky nezatěžuje prostor, naopak ho otevírá a prosvětluje.

Kvalitní zpracování

Konstruování jsme si pro tento stůl nechali vypracovat u renomované značky Kave Home, a proto můžeme garantovat, že se jedná o kvalitní a dlouhodobě odolné zboží, které vám bude dlouho sloužit.

Neváhejte a pořiďte si náš skvělý konferenční stolek na velkynabytek.cz ještě dnes!

Skleněný konferenční stolek Kave Home Sivan

Designový a zároveň praktický stůl se bude skvěle hodit do vaší pracovny nebo obýváku. Budete mít přehled o věcech, které máte rozložené na stole a navíc si pořídíte nádherný kousek nábytku, který může být vyloženě dekorativním prvkem vašeho interiéru.

Vyberte si náš skleněný konferenční stolek Kave Home Sivan a užijte si dokonalý design a praktičnost v jednom!