Rubriky
PLEON

Stylové osvětlení pro moderní interiéry – Opviq Závěsný lustr Michos černý

Toto závěsné stropní svítidlo se, svým atypickým charakterem, osvědčí v každém moderním minimalistickém interiéru. Svítidlo upoutá vaši pozornost především, díky jeho stylového provedení. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti.

Opviq Závěsný lustr Michos černý

Design a rozměry lustru Michos

Lustr Michos se pyšní průměrem 47 cm s nastavitelnou celkovou výškou 55 cm a paticí E27. Tělo tvoří kvalitní MDF deska s tloušťkou 3 mm. Michos je vhodný pro žárovku s maximálním příkonem 45 – 60 W.

Opviq Závěsný lustr Michos černý je skvělou volbou pro ty, kteří touží po neotřelém a originálním designu. Jeho atypický charakter a kombinace průmyslového stylu s moderními trendy okouzlí každého náročného zákazníka.

Velkou výhodou tohoto lustru je i jeho všestrannost a univerzálnost. Snadno jej můžete přizpůsobit jakékoli místnosti vaší domácnosti, jak do obývacího pokoje, tak do jídelny nebo ložnice.

Závěsný lustr Michos a jeho kvalita

Opviq kladl při výrobě tohoto svítidla důraz na kvalitní materiály a precizní zpracování. MDF deska s tloušťkou 3 mm zaručuje, že tento lustr bude skvěle odolávat i při každodenním používání.

Díky patice E27 můžete zvolit tu nejvhodnější žárovku pro váš lustr Michos. Budete mít tak jistotu, že vám nabídne nejen krásné a příjemné osvětlení, ale zároveň i úsporu energií.

Pokud chcete mít v interiéru něco velmi stylového a originálního, neváhejte investovat do Opviq Závěsného lustru Michos černý. Toto svítidlo vám nabídne kvalitu, design a praktičnost v jednom balení.