Rubriky
PLEON

Stylové nástěnné zrcadlo Lustro Jyvaskyla Lento o rozměru 60 x 60 cm

Kdo je na světe nejkrásnější? S odpovědí vám pomůže zrcadlo od Styler, které vám každé ráno ukáže, jak moc vám sluší úsměv.

Nádherný design zrcadla

Lustro Jyvaskyla Lento je nástěnné zrcadlo o rozměru 60 x 60 cm, které vás okouzlí svým neobvyklým designem. Jeho šedá barva rámu a originální geometrický tvar zrcadla dodají vaší místnosti moderní stylovost.

Navíc, díky svým rozměrům, zrcadlo dokáže opticky zvětšit místnost a dodat jí světlosti. Po jeho zavěšení na stěnu tak bude vaše koupelna či ložnice vypadat jako zasvěcené do moderního designu.

Kvalitní provedení a bezpečnost pro vás i vaše blízké

Zrcadlo samotné je vyrobeno z kvalitního materiálu, který garantuje jeho bezproblémovou funkci po mnoho let. Dále pak zrcadlo disponuje bezpečnostní fólií, která v případě jejího prasknutí zamezí nebezpečí zranění.

Kromě funkčnosti nesmíme opomenout ani bezpečnost při jeho zavěšení. Bohužel, šrouby pro zavěšení nejsou součástí balení, ale při akvizici výrobku se můžete inspirovat různými tipy z internetových stránek, nebo navštívit specializovaný obchod s montážními pomůckami.

Kde získat originální zrcadlo Lustro Jyvaskyla Lento?

Nakoupit můžete na internetových stránkách Styleru či na odkazu do e-shopu Codina, kde si můžete kromě produktu prohlédnout také množství recenzí a informací o ceně a dostupnosti.

Zrcadlo Lustro Jyvaskyla Lento

Zdroj: Codina.cz

Závěr

Lustro Jyvaskyla Lento je nástěnné zrcadlo z dílny Styler, které v sobě kombinuje moderní styl s kvalitním provedením. Jeho rozměr 60 x 60 cm zakryje nejen vaše oblečení při převlékání, ale poslouží i jako zajímavý designový prvek vašeho interiéru. Nečekejte a zakupte si jej co nejdříve.