Rubriky
PLEON

Stolní lampa Halo Design Bubbles – jedinečný kousek v modrém skle!

Skleněná stolní lampa Bubbles značky Halo Design svým názvem dokonale vystihuje svůj tvar – připomíná veselou barevnou bublinu. Při vymýšlení série Bubbles se designéři pustili do hry s geometrií a dokonale ve světle vyvážili proporce mezi tři koule. Do interiéru Bubbles přinese nádech svěžesti a hravosti a neunikne pozornosti žádného hosta.

Modrá skleněná stolní lampa

Pokud hledáte něco výjimečného a jedinečného do svého interiéru, může být modrá skleněná lampa Halo Design Bubbles tou správnou volbou. Tato lampa skvěle ladí s moderními i tradičními interiéry, a klidně si ji můžete umístit na noční stolek, pracovní stůl nebo do obývacího pokoje jako designový kousek.

Pozor na dodání žárovky! Žárovka není součástí balení, takže si ji musíte dokoupit sami. Nabízíme mnoho různých typů a provedení, takže si můžete vybrat, která se vám nejvíce hodí.

Velký výběr barev

Lampa je dostupná v pěti různých barvách, a to modré, zelené, šedé, hnědé a fialové. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce, a užijte si jedinečný design v každé části vašeho domova.

Kombinujte s dalšími produkty z řady Bubbles

Když se vám lampa zalíbí, můžete si dokoupit také závěsné světlo Bubbles, které je k dispozici ve dvou různých velikostech. Tohle spojení vypadá velmi stylově a moderně a vytvoří zajímavou kompozici v interiéru.

Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva stínidla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva stínidla je modrá.

Naše lampa Halo Design Bubbles je skvělým dárkem pro všechny, kteří mají rádi trendy design a chtějí mít to nejlepší ve svém domově. Vyzkoušejte si jedinečný kousek pro svou domácnost a uvidíte, jak se závistivé pohledy vašich návštěv začnou kupit!

A pokud jste se rozhodli, že si tuhle lampa musíte pořídit, tak vám doporučujeme nakoupit na našem eshopu BestNabytek.cz, kde ji můžete mít za výhodnou cenu a navíc vám ji doručíme až domů. Vyberte si svou oblíbenou barvu a užijte si nádherný design Halo Design Bubbles!