Rubriky
PLEON

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mýdlenkou – luxusní elegancí do vaší koupelny

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mýdlenkou je stvořen pro ty, kteří si chtějí užít svou koupelnu naplno a s láskou ke každému detailu.

Jak už název napovídá, set obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalé osvěžení – sprchovou hlavici s průměrem 125 mm, ruční sprchu s průměrem 100 mm a součástí setu je také praktická mýdlenka.

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mýdlenkou

Luxusní design

Sprchová hlavice a ruční sprcha jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které zaručují dokonalý komfort při sprchování.

„Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mýdlenkou je umělecké dílo v koupelně, které láká oko,“ říká majitelka setu Kateřina S. „Je to takový malý zázrak, který vám dodá chuť do každodenních ranních rituálů.“

Jednoduché ovládání

Jak již bylo zmíněno, set obsahuje nejen sprchovou hlavici, ale také ruční sprchu se 3 funkcemi. Díky tomu si zaručíte dokonalou péči o své tělo.

Ale jak funguje ovládání? Hlavice i ruční sprcha se ovládají stejným kliknutím, navíc si můžete vybrat z tří různých funkcí.

„Já si nejvíc oblíbila tzv. massage funkci, ta mi dokonale uvolní svaly a zlepšuje mi náladu,“ doplňuje Kateřina.

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mýdlenkou

Bezpečnost a kvalita

Set je vyroben z kvalitního plastu, který zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost při používání. Na výrobek jsou navíc poskytovány 3 roky záruky.

„Já jsem byla zprvu trochu skeptická ohledně plastového provedení, ale nakonec jsem byla mile překvapena,“ uzavírá Kateřina.

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mýdlenkou je tedy dokonalým spojením luxusu, pohodlí a kvality. Pokud hledáte něco, co vám zlepší každodenní koupelnové rituály, je toto právě ten správný produkt pro vás.

Zde naleznete více informací o produktu.