Rubriky
PLEON

Sprchové dveře Roth Tower Line 90 cm – kvalitní, praktické a pohodlné řešení pro váš sprchový kout

Sprchové dveře Roth Tower Line 90 cm jsou ideálním řešením pro váš sprchový kout. Tyto dveře se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také praktickým designem, který vám poskytne maximální pohodlí zároveň.

1/2 sprchového koutu

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu. Je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Tyto sprchové dveře jsou bez vaničky a mají barvu profilů v lesklém chromu. Výplň je z čirého skla bez dekoru, což jim dává moderní vzhled a přirozený vzhled.

Povrchová úprava Rolsheild

Pokud hledáte produkt, který bude snadný na údržbu, sprchové dveře Roth Tower Line jsou tou pravou volbou. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield, čímž je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív.

Zalamovací systém otevírání

Jakým způsobem se otevírají sprchové dveře Roth Tower Line 90 cm? Jednoduchým zalamovacím systémem, který vám umožní snadno se dostat do sprchy a zpět ven. Tyto dveře mají levou orientaci, takže si pečlivě zkontrolujte, zda jsou pro vás vhodné.

Přemýšlíte o pořízení sprchových dveří a hledáte produkt, který vám poskytne pohodlí a jednoduchost použití? Pak nenechte ujít nabídku Roth Tower Line 90 cm na www.vybirejnabytek.cz a vyberte si kvalitu, která vám vydrží dlouhé roky!

Sprchové dveře Roth Tower Line 90 cm
Detail sprchových dveří Roth Tower Line 90 cm