Rubriky
PLEON

Skládací jídelní stůl BASHA X – praktický nábytek pro rodinná setkání a oslavy s 5-letou zárukou, v elegantním odstínu dubu sonoma!

Skládací jídelní stůl BASHA X zaujme svým netradičním vzhledem a praktickými vlastnostmi. Je vhodný do menších prostor, nezabere mnoho místa a přitom vytvoří dokonalé místo pro rodinné setkání a oslavy s přáteli.

Designový klenot do každého interiéru

Tento stůl je oproti tradičním modelům na první pohled nepřehlédnutelný. Jeho netradiční design upoutá pozornost a udělá z něj skvělý designový klenot do každého interiéru. Skládací jídelní stůl BASHA X s elegantním odstínem dubu sonoma je nadčasovým prvkem, který se snadno kombinuje s jiným nábytkem.

Jednoduché sestavení a skladování

Díky svojí jednoduché konstrukci je stůl snadno sestavit a i rozložit. Tentokrát nemusíte křičet, kde máte svého vývrtka, kleště a šroubovák. Čím jednodušší konstrukce, tím méně starostí. Jídelní skládací stůl BASHA X slouží i ke snadnému skladování. Nemusíte si dělat starosti, jak stůl přemístit z jednoho (ne)obýváku do druhého, protože jej snadno složíte na menší velikost a přemístíte kamkoli budete potřebovat.

Rozměry pro všechny

Velikost stolu je velmi důležitá, protože by měla být vhodná pro všechny uživatele. Rozměr jídelního stolu je (šxvxhl): 34,8-97,4-160 x 75 x 80 cm, což z něj dělá ideálního partnera pro větší i menší rodiny.

Skládací jídelní stůl BASHA X

Záruka 5 let

Důležitou vlastností je i 5-letá záruka, kterou vám firma nábytek přehledně poskytuje na tento stůl. Ta zajistí klid vaší mysli a nemusíte se obávat mistrovských oprav na vlastní náklady, ale spolehnout se na prokazatelnou kvalitu.

Stůl BASHA X si můžete zakoupit na stránkách www.nabytekprehledne.cz a můžete si být jisti, že získáte prvotřídní kvalitu v elegantním stylu.