Rubriky
PLEON

Sada osušek a ručníků DecoKing Ginna béžové – 2x70x140 a 4x50x100 cm

Perfektní sada osušek a ručníků v příjemných a jemných barvách je vždy potřeba a nikdy se neztratí. Ručníky i osušky jsou savé a to díky své vysoké gramáži. Navíc jsou příjemné na dotek a poskytnou vám přesně to, co potřebujete. A také je můžete využít i jako dárek pro blízké.

Materiál: 100% bavlna Lze prát na 60 stupňů. Vhodné do sušičky.

Rozměry:

2x osuška: 70×140 cm

4x ručník: 50×100 cm

Kvalitní materiál zaručuje maximální pohodlí

Sada osušek a ručníků DecoKing Ginna béžové je vyrobena ze 100% bavlny. To zaručuje maximální pohodlí při používání, protože bavlna má příjemný a měkký povrch. Materiál také dýchá, což znamená, že zůstanete ve svých osuškách nebo ručnících suchí a nebudou se námazat. To je klíčové pro pocit čerstvosti a pohodlí po koupeli nebo sprchování.

Savost díky vysoké gramáži bavlny

Osušky a ručníky DecoKing Ginna béžové mají vysokou gramáž bavlny, takže jsou velmi savé. To je velmi důležité při používání osušek, aby rychle nasákly vodu z těla a zůstaly suché. Vysoká gramáž také znamená, že osušky a ručníky jsou velmi kvalitní a dlouho vydrží.

Osušky a ručníky DecoKing Ginna béžové

Vhodné jako dárek pro blízké

Sada osušek a ručníků DecoKing Ginna béžové je také ideální jako dárek pro vaše blízké. Svým přátelům či rodině můžete nabídnout nejen praktický a příjemný dárek, ale také krásné a elegatní osušky a ručníky, které jim ve vaší přítomnosti poskytnou výjimečný zážitek z použití.

Pokud hledáte něco, co vám poskytne maximální pohodlí při používání, savost a kvalitu, pak jsou osušky a ručníky DecoKing Ginna béžové právě pro vás. Vyzkoušejte si je a uvidíte, jak si je zamilujete!

Koupit sady osušek a ručníků DecoKing Ginna béžové