Rubriky
PLEON

Rozkladací jídelní stůl FRISK 160 cm – skvělá volba pro moderní interiér!


Rozkladací jídelní stůl Frisk 160 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a kvalitní stůl do svého interiéru. Díky svému designu a funkčnosti se rychle stane centrem vašeho jídelního či obývacího pokoje. Navíc umožňuje snadné a pohodlné uspořádání stolování pro více lidí nebo třeba jen pro větší počet jídelních pokrmů.

Jak vypadá stůl Frisk 160 cm?

Tento rozkladací jídelní stůl má rozměr 160 x 90 cm, což je ideální pro běžné jídelní stolování pro 6 až 8 osob. Ovšem díky svému nápaditému designu umožňuje rozložení stolu až na délku 240 cm. Jeho moderní design a základ z masivního dubu v moderním antracitovém provedení se hodí do jakéhokoliv interiéru a může být kombinován s různými křesly nebo jiným nábytkem.

Proč si vybrat stůl Frisk 160 cm?

Stůl Frisk 160 cm je vysoce kvalitní produkt, který splňuje veškeré požadavky moderního jídelního stolu. Jeho výhodou je rozkládací funkce, což usnadňuje vytvoření vhodného prostoru pro stolování.

Díky masivnímu dubu vykazuje stůl vysokou pevnost a odolnost. Tento materiál je také považován za velmi odolný proti vlhkosti a jiným vlivům. Pokud hledáte stůl, který vydrží mnoho let, stůl Frisk 160 cm je tou správnou volbou.

Stůl je dodáván v demontovaném stavu, avšak se snadnou montáží, takže si ho můžete snadno sestavit sami. Pokud si váš interiér žádá moderní, avšak kvalitní nábytek, stůl FRISK 160 cm je tou správnou volbou.

Kde koupit stůl Frisk 160 cm?

Pokud vás zaujal stůl Frisk 160 cm a chcete si ho pořídit, můžete si ho objednat na webu srovnavacnabytku.cz. Tento eshop je specializován na prodej nábytku a nabízí široký sortiment kvalitních výrobků. Klikněte zde pro přímý odkaz na produkt a podívejte se na další podrobnosti a fotky.

Stůl Frisk 160 cm

Závěr: Stůl Frisk 160 cm je prémiovým produktem pro váš moderní interiér!

Rozkladací jídelní stůl Frisk 160 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a kvalitní stůl do svého interiéru. Jeho nápaditý design a rozkládací funkce umožňují maximální využití prostoru a jeho vysoká odolnost zaručuje dlouhé užívání bez nutnosti nákupu nového stolu v příštích letech. Pokud tedy hledáte moderní a kvalitní jídelní stůl, stůl Frisk 160 cm je tou správnou volbou.

Nezapomeňte si projít nabídku nábytkového eshopu srovnavacnabytku.cz, kde najdete nejen stůl Frisk 160 cm, ale i další moderní a kvalitní nábytek pro váš domov.

Náš tip: Pokud máte rádi moderní nábytkové trendy, zkuste stůl Frisk 160 cm kombinovat s křesly v podobném stylu, aby váš interiér tvořil harmonický celek.