Rubriky
PLEON

Rojaplast ARCHER B – zelený domek pro vaše zahrady

Zahradní domek ARCHER využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Tento moderní zelený domek se hodí do každé zahrady.

Rojaplast ARCHER B - zelený domek

Dvojité posuvné dveře pro pohodlný přístup

Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. To oceníte zejména při uskladňování většího nářadí nebo při častém přístupu k uloženým věcem.

Vysoká kvalita materiálů

Vyroben z kvalitních žárově pozinkovaných ocelových plechů tloušťky 0,25-0,30 mm a kvalitního rámu z pozinkované oceli tloušťky 0,5-0,8 mm. Tyto materiály zaručují vysokou pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Sníh neznamená problém

Maximální zatížení střechy sněhem je 60 kg/m2. To znamená, že se nemusíte obávat náhlých sněhových kalamit ani zimních bouří. Domek si s nimi hravě poradí.

Rojaplast ARCHER B - zelený domek

Kvalitní konstrukce

Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu. To zase přispívá k dlouhé životnosti a minimální údržbě. Bez podlahy, takže můžete uložit i větší předměty bez omezení rozměrů.

Rozměry a doprava

Materiál: kov

Barva: zelená

Dodávaný v demontu.

Rozměry balení v demontu: 171x71x12 cm

Zastavěná plocha: 3,67 m²

Prohlédněte si také naši nabídku zahradních křesel a stolů.

Zahradní domek ARCHER B je skvělou volbou pro každou zahradu. Díky své vysoké kvalitě a moderním designu si v něm můžete bez obav uskladnit své zahradní doplňky, nářadí i větší věci. Vyroben z kvalitních pozinkovaných ocelových plechů a s maximálním zatížením střechy sněhem 60 kg/m2 si s ním poradí jakékoli povětrnostní vlivy. Kromě toho je velmi snadný na montáž a jeho doprava není žádný problém.