Rubriky
PLEON

Recenze: Černý lustr BERCESTE – elegance a modernost v jednom kousku

Černý lustr BERCESTE má drobnou základnu, ze které visí na variabilně dlouhém kabelu robustnější stínítko oblých tvarů a zlatým vnitřkem. Tento lustr je vskutku elegantním kouskem, který skvěle zapadne do moderního interiéru.

Design a konstrukce

Černý lustr BERCESTE působí velmi robustně a stabilně. Jeho stínítko je oblých tvarů a zlatým vnitřkem, což kreativně odráží světlo a dává mu pěkný designový vzhled. Kromě toho, variabilně dlouhý kabel dává možnosti vytvoření různé výšky světla. Pokud by bylo stínítko menší, nebylo by vidět jeho detaily a celkový design by nebyl tak výrazný.

Vizuálně provedení lustru je velmi vkusné a eleganční. Uznávám, že jde o velmi kreativní řešení. Černý lustr se dá umístit kdekoliv a zapadne do každého interiéru. Černo- zlatá kompozice působí velmi stylově a nejlépe se lustr hodí k moderním a minimalistickým zařízením.

Světelný výkon a spotřeba

Světelný výkon je velmi dobrý. Světelný zdroj může být výkonný, ale i méně výkonný podle vašich potřeb. Ačkoliv je světlo výkonné, neoslňuje a poskytuje příjemnou atmosféru. Tento lustr ušetří hodně energie a peněz, protože spotřeba je velmi nízká. Za rok určitě ušetříte celou řadu financí.

Údržba a čistota

Dle mého názoru, lustr nevyžaduje velkou údržbu a v podstatě stačí jen utřít jemným hadříkem nebo kartáčkem. Při vyměňování žárovky je nutné dávat pozor na závity a zároveň zkontrolovat, zda stávající žárovka není poškozena. Dále je nutné udržovat čistotu a především se vyvarovat vlhkého prostředí, protože stínítko by mohlo být poškozeno.

Nakupujte tento úchvatný lustr u nás na bestnabytek.cz a ozdobte svůj interiér vkusnými kousky.

Černý lustr BERCESTE