Rubriky
PLEON

Předsíňová sestava Bella I: stylové spojení dřeva dub artisan a černého Manila

Moderní předsíňová sestava Bella I nabízí stylové spojení surového dřeva v dekoru dub artisan a zároveň hladkého černého čalounění z materiálu zvaného Manila. Tento nábytek se bude skvěle hodit do moderního interiéru a poskytne dostatek úložného prostoru pro boty, kabáty a další věci, které máme zvyk si uskladňovat v předsíni.

Provedení nábytku

Nábytek je vyroben z tvrdého dřeva, konkrétně z laminované desky v tloušťce 16 mm. Zadní strana nábytku je z HDF desky. Hrany jsou opatřeny trvanlivou a každodennímu používání odolnou dýhou z PVC o tloušťce 0,5 mm. Díky těmto vlastnostem je nábytek odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Provedení čalounění

Čalounění sestavy Bella I je vyrobeno z 8 mm silné desky, která slouží jako podklad panelu. Nad touto deskou se nachází 3 cm silná pěna T18 a nakonec vrchní látka. Materiál čalounění lze použít pouze pro interiér. Žinilková látka Manila, která byla použita pro čalounění této předsíňové sestavy, je měkká a na dotek příjemná plyšová struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu.

Pokud vás zaujala tato předsíňová sestava, můžete si ji zakoupit na stránkách nabytekprozivot.cz.

Rozměry sestavy Bella I

Rozměry sestavy Bella I jsou uvedeny na fotografii č. 2:

Rozměry sestavy Bella I