Rubriky
PLEON

Nový design: Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely v grafitové a tmavě hnědé barvě


Nároční zákazníci si přejí výjimečnost a originalitu, což přesně řeší Předsíňová stěna Trinity. Vysoce moderně a netradičně provedený botník Trinity je skvělou volbou pro náročné! Svým vzhledem se bude vyjímat zkrátka v každé domácnosti.

Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu. Můžete si vybrat z mnoha barevných variant. Je také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky.

Po kliknutí na tento odkaz získáte další informace a možnost objednání Předsíňové stěny Trinity v grafitové a tmavě hnědé barvě s čalouněnými panely: maliboo.cz.

Někořené, ale jedinečné

Předsíňová stěna je složena ze tří různých velikostí šatních skříní a jednoho botníku, které se díky čalouněným panelům skvěle doplňují. Tyto panely jsou různých velikostí a distribuovány v balení.

Jedinečná barva

Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách. Můžete si vybrat ze čtyř variant: BÍLÁ, BÍLÁ/SONOMA, SONOMA a GRAFIT.

Variabilní rozložení předsíňové stěny

Rozměry botníku lze najít na poslední fotografii. Panely lze na zeď upevnit například těmito způsoby:

  • Upevnění montážním lepidlem
  • Zakoupením speciálních suchých zipů, díky kterým panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše).
  • Zakoupení speciální NANO lepící pásky (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše)

Dodávka

Předsíňová stěna je dodávána