Rubriky
PLEON

Novinka od MEBLINE – Regál KAROL 1 v bílé barvě pro stylové úložné řešení

MEBLINE představuje svou nejnovější novinku – Regál KAROL 1 v bílé barvě, který se stane stylovým a praktickým řešením pro Vaše interiéry. Regál nabízí dostatek úložného prostoru a zároveň si zachovává čistý design. Pokud hledáte kvalitní a moderní nábytek, který Vám bude sloužit dlouhá léta, neváhejte a zvolte právě tento model.

Rozměry:

  • Šířka: 72,5-125cm
  • Výška: 138cm
  • Hloubka: 24cm

Regál KAROL 1 v bílé barvě je vyroben z kvalitní laminované desky o síle 22mm, která zajišťuje pevnost a stabilitu nábytku. Díky svému složení lze regál snadno a rychle složit a rozložit. Využití regálu je opravdu široké, hodí se nejen do obývacích pokojů, ale i do ložnic, pracoven nebo dětských pokojů.

Regál se může stát nejen stylovým doplňkem Vašeho interiéru, ale také praktickým úložným prostorem pro knihy, dekorace, květiny nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít stále po ruce. Díky svému minimalistickému designu se hodí k různým stylům interiéru, od klasických až po moderní trendy.

Dodatečné informace:

Regál je k dostání pouze v bílém provedení, které dodává interiéru svěží a čistý vzhled. Protože se jedná o laminovanou desku, je regál velmi snadno udržovatelný a čistitelný. V případě potřeby lze regál jednoduše vytřít vlhkým hadříkem a mírně osušit.

Pokud hledáte kvalitní a moderní nábytek, který bude sloužit po mnoho let, tak MEBLINE Regál KAROL 1 v bílé barvě je správná volba. Pro více informací a možnost nákupu navštivte naši stránku: MEBLINE Regál KAROL 1 v bílé barvě.

Regál KAROL 1 v bílé barvě

MEBLINE je česká firma s dlouholetou tradicí v oblasti nábytku. Snažíme se nabízet moderní nábytek, který splňuje vysoké nároky na kvalitu, design a užitnou hodnotu. V naší nabídce najdete široké spektrum nábytku pro váš domov za přijatelné ceny.