Rubriky
PLEON

Nově příchozí: Šedá rozkládací pohovka Mesonica Munro v délce 224 cm


Pohodlí na první pohled

Stylová třímístná pohovka Mesonica Munro vás na první pohled uchvátí svým pohodlím. Značka Mesonica vytvořila dokonalou kombinaci šarmu a užitku tím, že ji doplnili o pohodlnou matraci na spaní, díky které můžete z pohovky vytvořit příjemné místo jak pro vaše hosty, tak i pro každodenní spánek.

Šedá rozkládací pohovka Mesonica Munro

Tato šedá rozkládací pohovka se stane skvělým kouskem, který se vám bude hodit ve vašem obývacím pokoji, ložnici, nebo i v dětském pokoji. Na první pohled zaujme svým elegantním desingem a velmi kvalitním provedením.

Kvalitní čalounění a odolný vzhled

Kvalitní italské čalounění manšestrovou látkou šedé barvy je nejen příjemné na dotek, ale také odolné, díky Easy Clean systému. Navíc dřevěná podnož je subtilní a tak nenarušuje celkový design pohovky. Pro vytvoření této pohovky byly použité pouze kvalitní materiály, které zajišťují dlouhou životnost a mnoho let spokojenosti.

Kvalitní čalounění

Jedinečný design a prošívání

Jedinečným prvkem je jistě designové prošívání po obvodu pohovky, které vynese pohovku o úroveň výš. Design je elegantní a moderní a zaručeně upoutá pozornost také vašich návštěv. Pokud si oblíbíte design italských pohovek, pak si určitě zamilujete tuto šedou rozkládací pohovku Mesonica Munro, která vás nadchne svým dokonalým provedením a celkovým vzhledem. Musíte ji vidět na vlastní oči!

Prošívání po obvodu pohovky

Dolaďte svůj interiér k dokonalosti s pohovkami Munro

Tato šedá rozkládací pohovka Mesonica Munro je skvělý pro své přátelé a rodinu, kteří zůstanou na návštěvě nebo přespí u vás. Díky svému stylu a praktičnosti, tato pohovka zaručeně osvěží váš interiér a dodá mu tou správnou dávku elegance a moderního stylu.

Vyberte si svou šedou pohovku Mesonica Munro dnes

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud si chcete vyzkoušet pohodlí této skvělé šedé pohovky Mesonica Munro, navštivte náš e-shop na adrese: bestnabytek.cz a objednejte si svou vlastní dnes!