Rubriky
PLEON

Nové lehátko House Nordic z teakového dřeva: ARRIETA 7301050


O PRODUKTU

Stylové zahradní lehátko ARRIETA od dánské značky nádherného skandinávského nábytku HOUSE NORDIC. Toto stylové lehátko ARRIETA je kompletně vyrobeno z masivního dřeva exotického teaku, který má ideální vlastnosti pro venkovní nábytek, díky čemuž má dlouhou životnost. Lehátko je složeno z 2 linií tvarovaného dřeva s klouby pro jednoduché ohnutí a složení. Na nich je pak kolmo umístěno velké množství malých prken z teakového dřeva. Lehátko je jednoduše složitelné a jednoduše se odnese.

Pokud hledáte stylové a kvalitní lehátko, které bude skvěle vypadat na vaší terase, zahradě nebo u bazénu, pak je lehátko ARRIETA od značky HOUSE NORDIC tou správnou volbou.

S ČÍM LADIT

Lehátko ARRIETA je velmi krásný, stylový a moderní kus venkovního nábytku. Udělá velkou parádu u vašeho bazénu na terase či zahradě vašeho domu. Krásně zapadne mezi ostatní dřevěné prvky z teakového dřeva, ale neztratí se ani mezi kovovými kusy v tmavé barvě.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Stylový design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiál
  • ✅ Kombinovatelnost
  • ✅ Odolnost

Zápory

  • ❌ Není

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál lehátka: teakové dřevo

Barva lehátka: světlá

Povrchová úprava: olej

Rozměry vxšxd: 25x56x185cm

Váha: 24 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno smontovat

Péče: pravidelně olejovat dřevo.

Přejděte na odkaz https://www.interierio.cz/produkt/house-nordic-teakove-lehatko-arrieta-7301050, abyste si mohli objednat toto krásné lehátko.

Lehátko House Nordic z teakového dřeva