Rubriky
PLEON

Nová umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s bezvýpustnou funkcí a chromovým designem (71071000)


Vlastnosti baterie

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Výška baterie je 13,8 cm. Ramínko je ve výšce 6,7 cm.

Funkce bezvýpustného ovládání

Baterie Hansgrohe Logis s funkcí bezvýpustného ovládání umožňuje šetřit vodou až o 55%. Tohoto se dosahuje tím, že se voda nevypouští z baterie, ale zastavuje se vnitřním ventilem. Tento mechanizmus dále snižuje únavu baterie a prodlužuje její životnost.

Vybavení baterie

Baterie Hansgrohe Logis je vybavena keramickou kartuší, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost baterie. Dále je baterie vybavena perlatorem, který snižuje aeraci vody a usnadňuje její údržbu.

Instalace baterie

Instalace baterie je jednoduchá a provádí se podle návodu v balení. Pokud se s instalací nesetkáváte poprvé, dokážete ji zvládnout sami bez potřeby volání odborníka. Pokud byste však měli jakýkoliv problém, můžete se obrátit na naše kvalifikované techniky, kteří vám rádi pomohou s instalací baterie.

Odkaz na nákup baterie

Pokud vás zaujala tato nová umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s bezvýpustnou funkcí a chromovým designem (71071000), můžete si ji zakoupit na našem eshopu za skvělou cenu. Stačí kliknout na odkaz: https://www.interierio.cz/produkt/umyvadlova-baterie-hansgrohe-logis-bez-vypusti-chrom-71071000.

Obrázky baterie

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis
Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis