Rubriky
PLEON

Nadčasová elegance předsíňové stěny DODO bílá

Prostorná předsíňová stěna, která má vše co od ní očekáváte v elegantním bílém provedení.

Předsíňová stěna DODO bílá

Vyberte si předsíňovou stěnu DODO

Potřebujete svou předsíň útulně zařídit a hledáte kvalitní nábytek, který vám umožní optimalizaci a zároveň využití prostoru? Předsíňová stěna DODO bílá je to, co hledáte. Dodá dokonalou funkcionalitu, kterou získáte díky řadě úložných prostorů a designově zářícímu vzhledu.

Stůl na klávesnici a police na boty už nebudou nikdy problém a všechno se vejde do jednoho kousku nábytku. Uspoříte místo a můžete si užít více soukromí.

Praktická a moderní řešení

Předsíňová stěna DODO bílá je ideální řešení pro každou moderní domácnost. Využijete ji nejen v předsíni, ale i v pracovně, kdy ji můžete použít jako kancelářský stůl.

Provedení nábytku je provedeno v bílém vysokém lesku, což dává příjemný a prosvětlený efekt. K tomu přidáváme skleněnou stěnu, a tak celkově působí předsíň více prosvětleně a vzdušně.

Předsíňová stěna DODO bílá je praktické a moderní řešení pro každého, kdo má rád čistý, prosvětlený a přitom praktický prostor.

Jak si vybrat správnou velikost předsíňové stěny?

Před nákupem stěny DODO věnujte pozornost především velikostem. Předsíňové stěny jsou dostupné v různých velikostech, s různým počtem úložných prostorů a dalšími parametry.

Při výběru velikosti zohledněte velikost vaší předsíně, počet členů rodiny a nutnost úložných prostor. Potřeba úložných míst jde ruku v ruce s velikostí stěny. Veškerý nábytek musí být dostatečně prostorný, aby vám umožnil skladovat všechny věci, které potřebujete.

Při výběru velikosti nezapomeňte, že DODO je přizpůsobitelná na míru. Pokud hledáte přesně dané rozměry, neváhejte a kontaktujte nás. S radostí vám pomůžeme vybrat tou správnou velikost.

Vyberte si tedy nyní svoji novou vášnivou lásku do předsíně. Předsíňová stěna DODO bílá je tím nejlepším řešením pro úsporné, praktické a moderní bydlení!