Rubriky
PLEON

Moderní komoda Casarredo GENEWA 1 v dubu stirling – Příjemné spojení designu a funkčnosti


Moderní komoda Casarredo GENEWA 1 v dubu stirling

Komoda Geneva 1

Ocenění designové a funkční kombinace

Komoda Geneva 1 od značky Casarredo je zárukou kvality a spolehlivosti. Prostorná komoda je praktickou volbou pro moderní interiér, kterému dodává luxusní a nadčasový vzhled. Využitelnost této komody je přizpůsobena požadavkům moderního života s důrazem na pohodlí a organizaci. Ideální volbou pro každý pokoj v domě!

Popis produktu

Genewa 1 je prostorná komoda se čtyřmi hlubšími zásuvkami, které vyhovují nárokům na úložný prostor. Je vyrobená z kvalitního laminovaného dřeva v barvě dub stirling, která je odolná vůči poškození. Úchyty zásuvek jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Komoda se dodává v demontovaném stavu, včetně montážního návodu, její sestavení je velmi snadné.

Designové využití Genewy 1

Komoda Geneva 1 je vhodná do mnoha prostor, díky univerzálnosti stylu se hodí do každého interiéru. Především do ložnice, šatny, předsíně, obývacího pokoje nebo studentského pokoje. Každý z těchto prostorů může být obohacen o stylovou, praktickou a účelnou výbavu.

Specifikace produktu

  • Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky v barvě dub stirling
  • Úchyty na zásuvkách jsou vyrobeny z plastu
  • 4 hlubší zásuvky
  • Demontovatelný stav
  • Montážní návod včetně

Využití v interiéru

Komoda Geneva 1 v dubu stirling je přizpůsobena pro každého, kdo si chce uspořádat svůj prostor s důrazem na styl a kvalitu. V tomto designovém kousku se spojuje využití s estetikou a proto si ji oblíbíte také vy. Pokud ji chcete mít doma co nejdříve, neváhejte kliknout na odkaz zde a objednat si ji hned teď!

Komoda Geneva 1