Rubriky
PLEON

Minimalistické potahy na stůl z mikrovlákna – Běhoun Nasto, 45 x 140 cm


Minimalistické potahy na stůl z mikrovlákna – Běhoun Nasto

Neschovávejte krásu vašeho stolu obyčejným ubrusem. Praktický běhoun vyřeší tento problém – nezakryje celý stůl, přesto mu dodá nový šmrnc. Běhouny od značky Minimalist Cushion Covers jsou vyrobené z kvalitního mikrovlákna. Veškeré detaily a obrázky jsou speciálně digitálně potištěné, takže zaručí zářivé a výrazné barvy.

Běhoun Nasto, 45 x 140 cm

Tento konkrétní produkt má rozměry 45 x 140 cm. Hodí se tedy na menší stůl, nebo jako doplněk k hlavnímu ubrusu. Navíc je tento potah velmi praktický – je snadno omyvatelný a rychleschnoucí. Takže se nemusíte bát, že by zůstal zbytečně delší dobu špinavý.

Lem běhounu je zdoben vlnkami. Veškeré produkty Minimalist Cushion Covers mají certifikát Oeko-Tex Standard 100. Takové výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které neubližují jak lidem, tak zvířatům. Proto se s těmito produkty nemusíte ničeho obávat.

Pokud hledáte způsob, jak obnovit svůj domácí interiér a přidat mu nový nádech, běhoun na stůl je tím pravým řešením. Běhoun Nasto od Minimalist Cushion Covers vám nabízí jednoduchý, ale elegantní způsob, jak zlepšit vzhled vašeho obývacího prostoru a vytvořit příjemnou a uklidňující atmosféru. Proto neváhejte a pořiďte si tento produkt již dnes!

Běhoun Nasto, 45 x 140 cm

Naší doporučenou prodejní stránkou je nabyteklevneji.cz, kde můžete tento produkt snadno zakoupit za velmi přijatelnou cenu.