Rubriky
PLEON

Koupelna jako z pohádky: Vana 160×70 jako královna mezi koupelnovým vybavením


Koupelna je místnost, kde si každý z nás může odpočinout a relaxovat po náročném dni. Proto je důležité vybavit ji kvalitním a praktickým nábytkem. Mezi nejdůležitější kousky patří určitě vana, která se stala symbolem relaxace a pohody.

Vana 160×70

Mezi nejoblíbenější velikosti van patří vana 160×70 cm. Je to ideální rozměr pro menší koupelny, ale i pro ty větší. Díky svému tvaru a velikosti nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a pohodlí. Vana 160×70 se hodí pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

Designové provedení

Vana 160×70 se vyrábí v mnoha různých designech, které se hodí do různých stylů koupelen. Můžete si vybrat z moderních, minimalistických nebo klasických van. Díky tomu se vám podaří vytvořit koupelnu přesně tak, jakou si přejete.

Vysoce kvalitní materiál

Vany 160×70 se vyrábějí z různých materiálů, například z akrylu, litinové oceli nebo smaltu. Každý materiál má své výhody a nevýhody. Akrylové vany jsou lehké a snadno se instalují. Litinové ocelové vany jsou velmi odolné, ale jsou těžší a náročnější na instalaci. Smaltované vany jsou trvanlivé, ale jsou náchylné na poškození.

Pokud chcete mít v koupelně vysoce kvalitní nábytek, doporučujeme vám pořídit si vanu 160×70 z akrylu. Tento materiál je velmi odolný, snadno se čistí a má krásný lesklý povrch. Navíc je akryl lehký a snadno se instaluje.

Údržba a čištění

Pro zachování krásného vzhledu vaší vany 160×70 je důležité ji pravidelně čistit. K tomu můžete použít různé prostředky, například speciální čističe pro akrylové vany. Tyto čističe odstraní veškeré nečistoty a zároveň dodají vaně lesk. Pokud nevíte, jaký čistič použít, poraďte se s prodejcem v obchodě s koupelnovým vybavením.

Vana 160×70 je královnou mezi koupelnovým vybavením. Je to ideální rozměr pro menší i větší koupelny. Díky svému designu a materiálu se hodí do různých stylů koupelen. Pokud se rozhodnete pro výběr této vany, nezapomeňte na pravidelnou údržbu a čištění, aby vám sloužila co nejdéle.

Vyberte si svou vysněnou vanu 160×70 a začněte si užívat pohodlnou a relaxační koupel.

Velký Nábytek