Rubriky
PLEON

Inovativní matrace s paměťovou pěnou a potahem IDEA VISCO v rozměru 140x200x15cm M18


Inovativní matrace s paměťovou pěnou a potahem IDEA VISCO

Provedení

Kvalitní matrace z paměťové pěn střední tuhosti (vrstva 4 cm) o rozměrech 140×200 cm. Výška matrace je 15 cm. Tato matrace je speciálně navržena tak, aby co nejlépe vyhovovala požadavkům moderního člověka.

Jádro matrace

Jádro matrace tvoří odolná RE pěna s dobrými ortopedickými vlastnostmi. Tato pěna dokonale drží tvar a svou strukturou pomáhá k odvodu vlhkosti a tím zajišťuje suché a zdravé prostředí pro spánek.

Prodyšný potah

Prodyšný potah je vyrobený ze dvou částí a díky tomu snímatelný. Prát jej můžete při teplotě 60 °C, což zaručuje optimální hygienu spaní. Díky velkému množství vzduchových dutinek v potahu zajišťuje maximální prodyšnost a tím i komfort při spánku.

Vhodné pro všechny rošty

Tato matrace je vhodná pro všechny typy roštů, ať už se jedná o pevné nebo polohovatelné. Díky vysoké odolnosti pěny dokáže matrace snadno vyrovnávat nerovnosti podložky a zajišťuje tak ideálně rovnoměrné rozložení váhy těla.

Nosnost matrace

Doporučená nosnost matrace je do 130 kg. Tuto hodnotu mohou matrace snadno ustát díky vysoké elasticitě paměťové pěny a robustní konstrukci.

Matrace IDEA VISCO

Závěr

Pokud hledáte kvalitní matraci, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám, matrace IDEA VISCO je tou správnou volbou. S velmi vysokou ortopedickou kvalitou, odolností a prodyšností potahu zaručí vysoký komfort při spánku, který vám umožní dokonalý a zdravý spánek. Objednejte si ji ihned na stránce www.nabyteklevneji.cz a užijte si dokonalý spánek každou noc!