Rubriky
PLEON

Hnědá rohožka Hans Home Faro – Ideální doplněk pro váš interiér v rozměru 60 x 80 cm


Spojení jednoduchého designu s vysokou funkčností

Vyrobena z kvalitních materiálů, které odolají každodenní zátěži

Hnědá rohožka Hans Home Faro je vyrobena z polypropylenových vláken, která jsou známá pro svou vysokou odolnost vůči opotřebení a snadnou údržbu. Díky tomu se hodí do každé domácnosti, kde se vyskytují vysoké nároky na čistotu a hygienu.

Univerzální rozměry pro každé dveře

Rohožka Faro je dostupná v několika rozměrech, ale nejrozšířenější jsou rozměry 60 x 80 cm, které jsou ideální pro dveře do bytu či domu. Díky univerzálním rozměrům padne rohožka ke každým dveřím a vytvoří tak útulnou atmosféru při vstupu do vašeho interiéru.

Kombinace jednoduchého designu a vysoké funkčnosti

Rozeznatelný design a vysoká kvalita zpracování jsou jedny z hlavních předností, které rohožku Faro odlišují od ostatních. Hladká nevýrazná struktura v hnědé barvě se hodí do moderního i klasického interiéru.

Snadná údržba a čištění

Polypropylenové vlákna rohožky jsou snadno udržovatelná a čistitelná. Pokud má rohožka zvýšenou zátěž, stačí ji vysávat nebo vyklepávat. V případě silnějšího znečištění můžete použít jemné čisticí prostředky, které rohožku nezničí a zároveň odstraní veškeré nečistoty.

Hnědá rohožka Hans Home Faro

Zvolte Hans Home Faro pro dokonalou ochranu vašeho interiéru.

Pokud se rozhodnete pro rohožku Faro, získáte nejen kvalitní produkt, ale také dokonalou ochranu vašeho podlahového krytu a zároveň dokonalý doplněk pro váš interiér. Pokud máte rádi jednoduchý design a vysokou funkčnost, rohožka Faro je tou správnou volbou.

Pokud si chcete rohožku Hans Home Faro zakoupit, navštivte tuto stránku a objednejte si ji ještě dnes.