Rubriky
PLEON

Dřezová baterie Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou v nerezovém designu


Jestli hledáte dokonalou baterii pro váš kuchyňský dřez, pak se podívejte na dřezovou baterii Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou. Tato páková stojánková baterie je vyrobena v nerezovém designu, což jí dodává moderní a elegantní vzhled.

Vysoce kvalitní baterie

Tato baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují její dlouhou životnost. Průtok vody je 8 litrů za minutu, což je dostatečný tok pro běžné použití v kuchyni. Výška baterie je 40,1 cm, takže se snadno vejde pod většinu kuchyňských skříní. Ramínko s vytahovací sprškou je ve výšce 28,8 cm, což zaručuje pohodlné používání.

Matný povrch pro krásný vzhled

Baterie má matný povrch, který dodává vaší kuchyni moderní a stylový vzhled. Díky tomu, že je baterie vyrobena v nerezovém designu je snadné ji sladit s dalšími kuchyňskými spotřebiči a doplňky.

Nakupujte u Maliboo.cz

Pokud jste se rozhodli pro koupi této dřezové baterie Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou v nerezovém designu s matným povrchem, navštivte e-shop Maliboo.cz, kde ji můžete zakoupit za skvělou cenu. Odkaz na produkt najdete zde.

dřezová baterie Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou

Pokud hledáte kvalitní dřezovou baterii s vytahovací sprškou a moderním designem, pak je tato baterie od Hansgrohe tou správnou volbou. S jejím matným povrchem vzhledem nerezu a vysoce kvalitním zpracováním je ideální doplňkem pro každou moderní kuchyni.