Rubriky
PLEON

Bílý Regál Mega 64 – ideální volba pro moderní interiéry

Regál z programu Mega v bílém dekoru – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Regál Mega 64 v bílém dekoru je ideální volbou pro moderní interiéry, které nadchne svým elegantním, čistým a minimalistickým designem. Stejně jako všechny ostatní zboží z programu Mega, i tento regál poskytuje bezpočet kombinací a variant k uspokojení potřeb každého zákazníka.

Univerzální program MEGA

Program MEGA Vám umožní si sestavit nábytek dle Vašich představ a potřeb. K dispozici jsou různé varianty barev a dekorů, které se dají skládat do nejrůznějších kombinací. Program MEGA nabízí následující:

  • Regály – se srovnávacími válci nebo s policemi, které lze využít na knihy nebo dekorace
  • Skříně – různých velikostí, s policemi nebo zásuvkami
  • Kancelářská nábytková sestava – psací stoly, kontejnery, police a regály nezbytné pro každodenní práci v domácnosti nebo společnosti

Celý program MEGA je velmi variabilní, což umožňuje vlastní individuální sestavení nábytku, podle Vašich potřeb a představ. Regály z této série jsou velmi oblíbené, pro svojí jednoduchost a funkčnost v mnoha místnostech. Ať už potřebujete skladovat knihy, dekorace, oblečení, hračky nebo nádobí, regál MEGA Vám nabídne všechny možné varianty.

Regál Mega 64 v bílém dekoru – elegantní a minimalistický design

Regál Mega 64 v bílém dekoru je ideální volbou pro obývací pokoje, ložnice nebo pracovny. Bílá barva se hodí k mnoha barevným kombinacím a promění každý prostor na luxusní interiér. Skvělou vlastností bílého regálu je neméně skvělá cena a sada cenově výhodných doplňků, kde klade důraz nejen na využitelnost ale zároveň na design.

Bílý regál z programu MEGA je variabilní a sestavení je naprosto jednoduché. Regál má rozměry (š x h x v) 64 x 190 x 38 cm a disponuje 5 jednoduchými, prázdnými nástavci v horní části regálu a s jednoduchými policemi v dolní části. Tištěné návody sestavení a jeho složení je při balení k dispozici. Díky malým rozměrům můžete regál usadit beze zbytku do každého rohu vašeho bytu. Vyberte si svoje oblíbené díly pro regál Mega 64 a naše skvělá cena Vás ubezpečí, že vaše peněženka nebude při nákupu prázdná.

Bílý Regál Mega 64 je kvalitní a praktický nábytek, který jistě potěší každého majitele. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností. Svůj bílý regál Mega 64 můžete zakoupit na adrese: www.bestnabytek.cz/produkt/regal-mega-64-bila

Regál Mega 64