Rubriky
PLEON

Bílý kovový odkládací stolek HOUE Eyelet 45 cm – stylový doplněk pro váš interiér

Bílý kovový odkládací stolek HOUE Eyelet 45 cm je elegantní a praktický doplněk pro váš interiér. Jeho moderní vzhled a praktičnost zaručí, že budete s jeho výkonem spokojeni. Stolek můžete snadno přenášet z jednoho místa na druhé, díky ergonomické rukojeti na středové části desky.

Moderní vzhled a praktičnost

Deska o rozměrech 45 x 45 cm je vyrobena z hliníkového plechu, který byl lakovaný na bílou barvu. V provedení se stříbřitým rámečkem vypadá velmi moderně a dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Bílý kovový odkládací stolek HOUE Eyelet 45 cm

Vyvýšené okraje a odtokový systém

Deska má vyvýšené okraje, které brání pádu vašich věcí. Navíc vodičky zaručují, že voda se jednoduše odtéká, takže je snadné udržovat stůl v čistotě i po dešťové sprše. Proto je také ideální pro použití venku, na terase nebo u bazénu.

Údržba a čištění

Pro udržování stolu v čistotě vyplatí se používat měkkou prachovku bez brusných účinků. Nikdy nevyužívejte abrazivní čisticí prostředky či agresivní chemikálie. Tyto produkty by mohly poškodit lakování stolu, a tím snížit jeho životnost.

Jedním slovem, Bílý kovový odkládací stolek HOUE Eyelet 45 cm je skvělým investičním kusem, který se hodí jak do domácího prostředí tak i venku na terasu nebo u bazénu. Jeho moderní a elegantní vzhled určitě okouzlí každého návštěvníka vašeho domova.

Zde je odkaz na výrobek:
Bílý kovový odkládací stolek HOUE Eyelet 45 cm