Rubriky
PLEON

Bílé toaletní prkénko Wenko Urbino – nyní i ve vaší koupelně

Rádi ladíte stylovost interiéru až do posledního detailu? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Firma Wenko přichází s širokou paletou WC sedátek, které jsou vyrobeny z kvalitního plastu a disponují moderním designem. Vyzkoušejte například bílé toaletní prkénko Wenko Urbino, které se stane skvělým doplňkem každé koupelny.

Easy-Close systém pro minimalizaci partnerských hádek

Jednou z nejvýraznějších vlastností toaletního prkénka Wenko Urbino je systém Easy-Close. Tento geniální vynález omezuje partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen jedno lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí. Už nikdy se nebudete muset s partnerem hádat ohledně zvednutého prkénka.

Vynikající kvalita a snadná montáž

Toaletní prkénko Wenko Urbino nezapře svou vynikající kvalitu. Je vyrobeno z kvalitního plastu, díky čemuž je velmi odolné a snadno se udržuje. Montáž celého záchodového prkénka je velice snadná, takže si s ní zvládne poradit každý uživatel. Na videu níže můžete vidět, jak jednoduchá montáž toaletního prkénka Wenko Urbino vlastně je.

Díky modernímu designu a vynikající kvalitě je toaletní prkénko Wenko Urbino skvělou volbou pro každou koupelnu. Vyzkoušejte ho také a užijte si komfortní a stylovou atmosféru při každé návštěvě toalety. Koupit si Wenko Urbino můžete na této stránce.