Rubriky
PLEON

Bidetová sprška Hansgrohe Bidette s držákem a sprchovou hadicí – bílá/chrom 32122000


Bidetová sprška Hansgrohe Bidette s držákem a sprchovou hadicí

Popis produktu

Bidetová sprška Hansgrohe Bidette s držákem sprchy a sprchovou hadicí je dokonalým doplňkem pro každou koupelnu. Tato elegantní sprchová hlavice je k dispozici v bílém a chromovém provedení a je vybavena jedním režimem, který umožňuje průtok vody až 6 litrů za minutu. Díky svému modernímu designu se bidetová sprška hodí do jakéhokoliv interiéru.

Vlastnosti

  • Průtok: 6 litrů/minutu
  • Barva: bílá/chrom
  • Držák sprchy: ano
  • Sprchová hadice: ano

Instalace

Instalace bidetové spršky Hansgrohe Bidette s držákem sprchy a sprchovou hadicí je velmi snadná. Produkt obsahuje vše, co potřebujete k úspěšné montáži, a to včetně kompletních návodů k použití a instalaci. Pokud si však nejste jisti, že zvládnete instalaci sami, můžete se obrátit na odborného instalatéra nebo technickou podporu nabytekhned.cz.

Výhody použití bidetové spršky

Použití bidetové spršky má mnoho výhod oproti klasickému způsobu používání toaletního papíru. Bidetová sprška dokáže důkladně a hygienicky vyčistit intimní partie a zároveň šetřit životní prostředí. Proto se bidetové spršky v poslední době stávají stále oblíbenější volbou pro mnoho lidí.

Závěr

Bidetová sprška Hansgrohe Bidette s držákem a sprchovou hadicí je skvělým produktem pro každého, kdo hledá moderní a funkční řešení pro hygienickou péči. S tímto produktem máte jistotu, že bude vaše tělo dokonale čisté a budete šetřit životní prostředí. Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivý produkt, rozhodně doporučujeme Bidetovou spršku Hansgrohe Bidette s držákem a sprchovou hadicí.

Pro více informací a nákup produkce si můžete kliknout zde.