Rubriky
PLEON

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka v růžové barvě o rozměrech 200 x 220 cm


Vyberte si správné prostěradlo pro dokonalé pohodlí při spánku

Bavlněné jersey prostěradlo je tou nejlepší volbou pro milovníky jemného a prodyšného materiálu. Krásně se přizpůsobí tvaru postele, takže se nemusíte bát žádných nerovností pod sebou. Tento druh prostěradla vyniká i snadnou údržbou, takže se o vaše nové vysněné prostěradlo bez problémů postaráte, aniž byste museli trávit hodiny nad praním a žehlením.

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka je skvělou volbou pro každou moderní ložnici. Toto prostěradlo kombinuje neuvěřitelně pohodlný materiál s krásnou růžovou barvou, která dokáže ozvláštnit každý pokoj. Prostěradlo je navíc vyrobeno z příjemné bavlny, díky čemuž zaručí dokonalé pohodlí a vysokou kvalitu.

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka

Velikost prostěradla je rozměrů 200 x 220 cm, což je celkem dostatečná velikost pro většinu typů postelí. Prostěradla jsou navíc vybavena gumou v tunýlku, takže se budou dokonale držet na místě a vy se nebudete muset pokaždé v noci snažit upravovat rohy postelového prádla.

Objednejte si Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka online

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka je dostupné v našem eshopu nabytekhned.cz. Pokud si objednáte on-line, můžete se těšit na rychlé dodání a hlavně na to, že si nemusíte stoupat ze své pohodlné postele a vyrážet do obchodu. Objednávat můžete jak z pohodlí domova, tak i z kanceláře.

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka

Vyberte si kvalitní prostěradlo, které vám přinese dokonalou pohodu a komfort při spánku. Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka s růžovou barvou a rozměry 200 x 220 cm je tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají kvalitu a snadnou údržbu. Nakupovat můžete online, takže si můžete být jisti, že to nejlepší zboží dostanete pečlivě zabalené a doručené přímo až k vám domů.