Rubriky
PLEON

Axin Trading Křeslo San – Oranžový melír jako stylový doplněk vašeho domova!

Křeslo San je nádherným doplňkem každé moderní domácnosti, která dbá na kvalitu a design. Vyrobené z přírodního vrbového proutí, dodává tomuto křeslu jedinečnou atmosféru a příjemný dojem domácího tepla, který chcete ve svém domově pocítit.

Výroba křesla San

Konstrukce křesla San je vyrobena ze silných vrbových tyčí, které zajišťují jeho pevnost a odolnost. Výplet křesla je tvořen z vrbových proutků, které dodávají křeslu San jeho charakteristický vzhled a styl.

Toto křeslo máme v nabídce v několika barevných provedeních, které si můžete prohlédnout zde.

Vyrobeno s láskou v České republice

Polstr na křeslo San je vyroben v České republice a to z kvalitní látky, která vyniká precizním a pečlivým zpracováním. To vše za účelem zajištění kvalitního a pohodlného sezení, na které se budete těšit každý den.

Doporučení pro vaše interiéry

Doporučujeme křeslo doplnit konferenčním stolkem z naší nabídky, abyste mohli tuto skvělou atmosféru a pohodlí zažívat v jakémkoliv okamžiku.

Křeslo San

Závěrem tedy dodáváme, že křeslo San od Axin Trading je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají nejen funkční řešení pro své sedící potřeby, ale i to, co kromě funkčnosti nabízí také estetické zázemí a stylový vzhled.