Rubriky
PLEON

ASIR Jídelní set SANTIAGO – Kombinace borovice atlantic, bílé a šedé zaručuje moderní styl a kvalitní zpracování


ASIR Jídelní set SANTIAGO – Moderní styl a kvalitní zpracování

ASIR Jídelní set SANTIAGO je prostorná sestava nabízející kombinaci borovice atlantic, bílé a šedé barvy, která zaručuje moderní vzhled a kvalitní zpracování. Je to perfektní volba pro ty, kteří hledají jídelní set s rozkládacím stolem a polstrovanými židlemi s dostatkem místa pro rodinné večeře nebo společenské příležitosti.

Kombinace barev a dekorace

Sestava SANTIAGO je k dostání v mnoha kombinacích, včetně přírodních, barevných a dřevěných dekorů. Každý si tak může vybrat svůj oblíbený design, který se bude hodit do jeho domácnosti. Sestava SANTIAGO je prostě dokonalou volbou pro ty, kteří hledají stylový a moderní design.

Kvalitní materiál

Sestava SANTIAGO je vyrobena z melaminem potažených desek o tloušťce 18 mm a dřevěných noh, což poskytuje pevnou a stabilní konstrukci. Kovové rámy židlí jsou vybaveny polstrováním z PU pěny, které zajišťuje velmi pohodlné sezení.

Velký jídelní stůl i židle s polstrováním

Jídelní stůl má rozměry 120 x 75 x 75 cm, což je dostatečná velikost pro 4 osoby. Pokud potřebujete více místa, stůl lze snadno rozložit na šířku 155 cm a hloubku 80 cm. Židle jsou vybaveny velkým polstrováním, které zajišťuje pohodlí při každém sezení.

Pokud hledáte kvalitní jídelní set s moderním designem a dostatkem prostoru, ASIR Jídelní set SANTIAGO je pro vás tou správnou volbou!

ASIR Jídelní set SANTIAGO