Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Ze šrotu originální stolek, z palet „Lavička přátelství“ a spousta dalších nápadů ve 4. ročníku Barevné hry recy-věcí

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 16.8.2016

Barevná hra recy-věcí je rok od roku oblíbenější. Letošního, čtvrtého ročníku se zúčastnilo rekordních 201 soutěžících, kteří buď jako jednotlivci, nebo v kategorii skupin vdechli staré věci nový život pomocí barev Balakryl. V soutěži se sešlo množství zajímavých a originálních nápadů. Z deseti finalistů v obou kategoriích si tvůrci výrobků, které získaly od veřejnosti nejvíce hlasů, odnesli každý 50 000 Kč.

O čtvrtém ročníku Barevné hry recy-věcí:

  • Pro přihlášení do soutěže je třeba jen nápad, účtenka za nákup barvy Balakryl a nahrání fotografií původního stavu, průběhu prací a výsledného díla.
  • 201 registrací (120 jednotlivců a 81 skupin) v letošním ročníku – o 22 více než vloni.
  • Na podporu jednotlivých finalistů přišlo celkem 209 372 hlasů, což je téměř trojnásobek loňského počtu.
  • Soutěžní stránku navštívilo více než 171 000 návštěvníků (oproti 2015 nárůst o 55 %),
    kteří se v průměru zdrželi téměř 2,5 minuty.
  • Motivační cenu na nákup v Dům barev v hodnotě 500 Kč získalo 10 prvních přihlášených soutěžících v každé kategorii.
  • Vítězové soutěže si odnesli každý 50 000 Kč.
  • Poprvé byla letos udělena Cena poroty.

Vítězem kategorie jednotlivců se stal Jarda Král se svým stolkem ze šrotu. Kategorii skupin ovládla ZŠ Rozvadov a její „Lavička přátelství“. Cenu poroty získala Marie Tilšarová a stolek se svícnem ze staré kytary.

Inspirujte se spoustou úžasných nápadů, které se i letos sešly v soutěži Barevná hra recy-věcí. Veškeré fotografie můžete níže stáhnout v tiskové kvalitě.

Fotogalerie

O společnosti BALAKRYL

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let minulého století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků.

BALAKRYL je nejen nejznámější, ale také nejoblíbenější značkou vodou ředitelných nátěrových hmot v České Republice. Nabízí sortiment barev do interiéru i exteriéru v široké škále atraktivních barevných odstínů. Výroba je akreditována podle ISO 9001 a ISO 14001 s důrazem na kvalitu, vliv na životní prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?