Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Vytvořte si vlastní personalizovanou lahev Becherovky Original a obdarujte své blízké

Marta Melichárková

Publikoval Marta Melichárková dne 16.11.2016

Praha, 16. listopadu 2016 Nevíte si rady s vánočním dárkem? Rádi byste darovali něco opravdu originálního a osobního? Darujte lahev Becherovky Original, která ponese jméno obdarovaného nebo krátký vzkaz. Díky stránce www.becherovka.cz/mojelahev máte jedinečnou příležitost vytvořit a objednat svou vlastní personalizovanou 0,5 l lahev. Získáte tak originální dárek, který můžete využít jako pozornost pro přátele, ctěné obchodní partnery anebo jako cenný přírůstek do osobní sbírky.

Krásný čas vánočních svátků se blíží a s ním i radostné okamžiky při obdarování vašich nejbližších. Pokud vás však nenapadá, čím potěšit přátele a rodinu, nevěste hlavu. Máme pro vás originální řešení. Objednejte personalizovanou lahev proslulého karlovarského likéru. Jméno nebo krátké věnování se objeví ve spodní části ikonické žluto-modré etikety a při jeho vymýšlení je pro vás jediným omezením délka. Ta by měla být ideálně šestnáct, maximálně dvacet znaků i s mezerami. Spolu s personalizovanou lahví obdržíte také exkluzivní dárkový certifikát, který potvrzuje jedinečnost vaší unikátní lahve.

Netrapte se v předvánočním shonu v zalidněných obchodech při stresujícím hledání toho nejlepšího dárku. Personalizovanou lahev objednáte jednoduše z domova. Do Vánoc přitom vše v klidu stihnete – doručovací doba je sedm pracovních dnů.

Speciální cena 0,5 l lahve Becherovky Original s osobním vzkazem nebo jménem je 199 Kč při osobním odběru v Praze nebo Karlových Varech.

Podrobné informace spolu s objednávkovým formulářem naleznete na webových stránkách www.becherovka.cz/mojelahev. V karlovarském muzeu Jana Bechera vám osobitou etiketu vyrobí i na počkání.

Becherovku Original si můžete vychutnat ve svém oblíbeném baru či restauraci, ale také na Facebooku, Youtube a Instagramu.

V případě zájmu vám další informace poskytne:

Marta Melichárková, PLEON Impact, tel: 775 891 551
e-mail: marta.melicharkova@pleon-impact.cz

Kateřina Hašková, Junior brand manažerka značky Becherovka Original
e-mail: katerina.haskova@pernod-ricard.com

 

O Becherovce Original

Becherovka Original je tradiční český bylinný likér. Becherovka se od roku 1807 vyrábí dle tajného receptu z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a velmi specifické a harmonické směsi bylinek a koření. Její unikátní a nezaměnitelnou chuť si můžete vychutnat buď samotnou, nebo v koktejlech. Becherovka Original je 100% přírodním produktem bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Likér vyrábí v Karlových Varech společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?