Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Výměna plastových oken v devíti krocích.

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 29.7.2015

Rady, co si ohlídat při montáži nových oken. Ke kvalitnímu bydlení nestačí jen vybrat prověřená okna, která stylově odpovídají vašemu domovu. Nezbytná je také jejich správně provedená montáž.

Co všechno výměna oken představuje? Kromě počáteční fáze plánování následuje samotný proces a tedy:

  1. Demontáž starého okna
  2. Instalace rozšíření rámu
  3. Kontrola výrobku před osazením
  4. Příprava na vyrovnání
  5. Kontrola polohy rámu
  6. Upevnění okna
  7. Utěsnění připojovací spáry
  8. Osazení venkovního a vnitřního parapetu
  9. Odstranění ochranných pásek

 

"I ta nejmenší chyba při instalaci oken se může odrazit ve výsledku. Například nedokonalé vyrovnání rámu snižuje následné izolační schopnosti okna nebo je příčinou nadměrné kondenzace. To pak vede k nespokojenosti a ke zbytečnému navýšení nákladů na vytápění. Pouze s profesionálně odvedenou montáží si můžete být jistí, že okna skutečně dobře fungují a plní svoji úlohu."

- Ondřej Fridrich, marketingový manažer spol. Inoutic

Fotogalerie

O společnosti Inoutic

Společnost Inoutic je dceřiná společnost belgického koncernu Deceuninck, předního výrobce vysoce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů a stavebních systémů, zejména obkladů a teras z kompozitního materiálu Twinson. Skupina Deceuninck patří mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 25 zemích světa v Evropě, severní Americe a Asii, kde zaměstnává přes 3400 spolupracovníků. V roce 2014 skupina Deceuninck vykázala čistý zisk ve výši 10,5 milionů EUR a konsolidované tržby vzrostly na 552,8 milionů EUR.

Pobočka Inoutic se sídlem v Popůvkách u Brna byla založena v roce 1993 a v roce 2013 oslavila 20 let úspěšného působení na Českém trhu. Jako dceřiná obchodní jednotka zajišťuje distribuci okenních a dveřních systémů a dalších stavebních systémů v České republice, Slovensku a Maďarsku.

www.inoutic.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?