Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Vorwerk představuje zcela nový úklidový systém Kobold

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 13.6.2016

Hladká dlažba, plovoucí i dřevěné podlahy se v moderních domácnostech těší rostoucí oblibě. Koberce a pohovky pak dodávají prostoru na útulnosti a pohodlí. O všechny tyto povrchy je nutné pravidelně pečovat. Vorwerk nyní představuje nový úklidový systém s několika nástavci, který kombinuje intuitivní ovládání s nadčasovým designem a hravě si poradí s odlišnými vlastnostmi různých povrchů.

Srdcem úklidového systému nové generace je vysavač Kobold VK200. Nejenže zvládne čistit všechny typy povrchů, jako jsou dlažba, dřevěné podlahy nebo koberce, navíc se pyšní šesti variabilními nástavci, které z něj dělají plně modulární úklidový systém. Zvládne všechny typy povrchů, včetně dřevěných podlah či koberců a stejně účinně a do hloubky vyčistí také čalounění a matrace. Filtrační sáčky FP200 Premium 3v1 zachytí 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie. Od nezávislého testovacího institutu TÜV Nord získaly certifikaci „Vhodný pro alergiky“. Výsledkem je, že systém nečistí pouze povrchy, ale také ovzduší, ve kterém žijete.

 

INOVATIVNÍ, NADČASOVÝ, ÚČINNÝ

Úklid s vysavačem Kobold VK200 je snadný i díky velice intuitivnímu ovládání. Díky ultrazvukovému sensoru rozpozná automatický elektrický kartáč Kobold EB400 typ podlahy a během 0,7 vteřiny nastaví odpovídající sací výkon, rychlost kartáčů a i vzdálenost kartáče od podlahy. To znamená, že se vysavač pružně přizpůsobí každému povrchu. Vzhledem k použití inovativní technologie duálního motoru má také extrémně nízkou spotřebu, perfektně s ním uklidíte už od 75 wattů. Mnohá vylepšení, jako např. automatický start/stop, přispěla k tomu, že vysavač Kobold VK200 získal nejvyšší hodnocení „A“ pro všechny čtyři kategorie energetického štítku.

 

EXPERT NA KAŽDÝ POVRCH

Nový úklidový systém Kobold VK200 doplňuje šest speciálních nástaveců, které jsou navrženy tak, aby zvládly jakoukoliv domácí výzvu. Od podlah po koberce, přes čalounění po matrace, všechny násavce k vysavači Kobold VK200 skvěle sedí a lze je pohodlně a jednoduše měnit. Díky intuitivnímu designu jsou ihned připraveny k použití.

 

DVA V JEDNOM

Čistič koberců Kobold VF200 také skvěle zvládá dva úkoly souběžně a tím zaručuje důkladné vyčištění koberců. Ze svého zásobníku na koberec dávkuje správné množství čisticího sněhu Kobosan a souběžně jej zapracovává do vláken koberce. Zapracovaný Kobosan se nechá jen chvilku vyschnout a můžete jej vysát společně s nečistotami. Tento extrémně důkladný způsob čištění je vhodný i pro alergiky.

Inženýři ve Vorwerku také vyvinuli spolehlivý set na hloubkové čištění matrací. Elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 ve spojení s nástavcem Kobold MP440 společně zapracují čisticí prostředek Lavenia přímo do matrace a poté se práce ujme nástavec Kobold MR440. Ten svými gumovými lamelami uvolní částečky nečistot, odumřelé kůže a výkalů roztočů a okamžitě je vysaje. To znamená, že všichni, nejenom alergici, mohou zase lépe spát.

Vorwerk Kobold rozhovor s T. Rodemannem

Vorwerk Kobold VK200 vlastnosti

 

O společnosti Vorwerk

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu. Z původní továrny na výrobu koberců postupně vyrostla nadnárodní skupina, která se věnuje výrobě a přímému prodeji domácích spotřebičů a kosmetiky. O zákazníky se po celém světě stará 637 000 obchodních zástupců a 12 000 zaměstnanců. Skupina působí v 76 zemích a v roce 2016 dosáhla obratu 3,1 miliardy eur. I přes svůj celosvětový úspěch a velikost si stále uchovává rodinný charakter. Pro více informací navštivte www.vorwerk.cz.

VORWERK V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Vorwerk CS k.s. působí v České republice již od roku 1992 a stala se zakládajícím členem Asociace přímého prodeje. Za tuto dobu činnosti si získala téměř 400 000 spokojených zákazníků, kteří oceňují špičkovou kvalitu, inovativní technologii, moderní design a dlouhou životnost produktů.

VORWERK KOBOLD: PRÉMIOVÉ VÝROBKY PRO DOMÁCÍ ÚKLID

– jsou nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Značka Kobold vždy stála za špičkovými vysavači a úklidovými přístroji vynikající kvality. V průběhu let se díky technologickým inovacím řada produktů Kobold značně rozšířila. K základnímu systému přibyl nástavec na hloubkové vysávání koberců a nástavec na důkladné čištění pevných podlah, který vysává i vytírá zároveň. Aby byla nabídka pro úklid domova kompletní, nabízí Kobold i praktický čistič oken, ruční vysavač či moderní robotický vysavač s ovládáním na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Kobold nabízí kompletní úklidový systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz.

Lucie Benešová

Account Executive, PLEON Impact
tel.: +420 774 136 615
e-mail: lucie.benesova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?