Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Venkovní rolety pro všechna roční období

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 17.9.2015

Okny a dveřmi uniká 30–40 % z celkové ztráty tepla domu. Venkovní rolety představují jednu z nejlepších a nejefektivnějších zábran před únikem tepla skrz okenní otvor. Pomáhají snižovat spotřebu energie v naší domácnosti tím, že minimalizují tepelné ztráty v zimě a redukují příjem tepla v horkých dnech.

  • Rolety ochrání okna před mechanickým poškozením od krup a kamínků odletujících od aut.
  • Také izolují od hluku zvenčí, například od projíždějících aut.
  • Kvalitní venkovní rolety CLIMAX sníží vnitřní hluk až o 16 dB, což uvnitř místnosti vnímáme jako pokles hlučnosti o polovinu.
  • Většina rolet je vyplněna velice efektivním izolačním systémem v podobě PUR pěny.
  • Rolety lze doplnit o sítě proti hmyzu integrované přímo do roletového boxu a přitom nezávislé na roletovém systému.
  • CLIMAX nabízí 7 typů lamel v 19 barevných provedeních. Rolety český producent vyrábí z velmi odolného lakovaného hliníku.
  • Ceny rolet pro okno v nejčastějším rozměru 1,3 x 1,7 m se pohybují okolo 8 700 korun za provedení s přiznaným boxem, 9 600 korun za podomítkové provedení a 9 800 korun při instalaci do stavebního překladu Heluz. Všechny ceny zahrnují pohodlný motorový pohon.

"Roletu s naší patentovanou hliníkovou lamelou s_onro můžete nastavit tak, že do místnosti propouští až 21 % světla."

- David Žabčík, odborník na stínění ve společnosti CLIMAX

Video

Fotogalerie

O společnosti Climax

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice a patří mezi přední evropské výrobce. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. CLIMAX se zabývá výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti stínicí techniky. Rozsáhlé výrobní provozy, vlastní vývojové centrum a sídlo společnosti se nachází ve Vsetíně.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?