Štítky: zaklikávejte pro filtraci

V soutěži Best of Realty 2018 získalo Prague The Style Outlets 1. místo mezi obchodními centry

Zuzana Kuklová

Publikoval Zuzana Kuklová dne 21.11.2018

Vyhlášení výsledků soutěže nejlepších projektů na českém realitním trhu Best of Realty 2018 proběhlo 14.listopadu v Kongresovém centru ČNB a bylo pro Prague The Style Outlets velmi úspěšné. Ve své kategorii centrum triumfovalo a první místo získalo především za převzetí, úspěšnou adaptaci a otevření unikátního outletového centra s několika novými značkami na trhu.

V Praze 21.11. Soutěž realitních projektů Best of Realty – Nejlepší z realit letos slavila jubilejní 20. ročník a slavnostní galavečer se odehrál v Kongresovém centru České národní banky v Praze. Ceny se považují za nejprestižnější v oboru realit na našem území a porotě, která projekty posuzuje, letos předsedal Ing. Pavel Kühn z České spořitelny. Dalšími členy poroty byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a odborníků z profesních sdružení a společností z oboru realit. O nominace se mohly ucházet stavby dokončené na území České republiky po 1.lednu 2017 v několika kategoriích.

 

Vítězství Prague The Style Outlets, outletového centra v Tuchoměřicích poblíž letiště Václava Havla, je úspěchem developera The Prague Outlet a studia APRIS 3MP ve spolupráci s architektem Miroslavem Švarcem z Filmdekor. K ocenění se vyjádřil Jan Kolací z Real Estate holdingu skupiny KAPRAIN, hlavního investora, „Z ceny Best of Realty – Nejlepší z realit máme opravdu velkou radost. Jako investor jsme vstupovali do komplikovaného projektu, který se řadu let nedařilo oživit. Riziko, spojené s investicí přesahující 70 mil. EUR bylo vysoké, stejně jako ambice vytvořit architektonicky jedinečný design a atmosféru centra. Následné úspěšné otevření centra a nyní i prestižní ocenění odborníků, je pro nás velkým povzbuzením do budoucna. Věříme, že nejen prvotřídní design, ale i nové značky za výhodné ceny, ideální poloha u letiště a další služby centra a okolí budou přitahovat čím dál více návštěvníků.“

 

Letošní ročník Best of Realty byl co do počtu přihlášených projektů rekordní. Celkem se jich nominovalo 58 a obsazené byly všechny kategorie, což v minulosti nebylo pravidlem.  V segmentu obchodních center je také vidět pozitivní vývoj a i s ohledem na to je umístění na první příčce pro Prague The Style Outlets velmi prestižní. Outletové centrum nyní poskytuje návštěvníkům 20 000 m2 prodejní plochy a 75 obchodních jednotek se značkovou módou a dalším zbožím, za ceny o 30-70% nižší oproti standardním. Centrum rovněž disponuje velkou zastřešenou parkovací plochou pro 2 400 vozů. Pro následující roky je již připravena i druhá fáze projektu s dalšími 10 000m2. V okolí by v budoucnosti mělo vzniknout také zábavní centrum pro rodiče s dětmi a nový hotel.

O agentuře PLEON Impact

PLEON Impact byl založen v roce 1994 a stal se strategickým partnerem pro řadu velkých korporací, českých firem i odvážných projektů. Jako jedna z prvních agentur na českém trhu jsme získali certifikaci CMS (Consultancy Management Standard) v oboru PR dle mezinárodních standardů ICCO a jsme jedním ze zakládajících členů Asociace Public Relations Agentur (APRA). V průběhu let jsme se vypracovali z tradičního PR do všech odvětví, zásadních pro tvorbu efektivní komunikace. Kombinujeme média, PR, digital, social, eventy a zážitky. Tvoříme kompaktní tým a rámci uskupení agentur Kotelna 55. Jsme zároveň součástí největší globální komunikační a poradenské sítě Ketchum, zabývající se oblastmi public relations, public affairs, marketingu a korporátní komunikace. Díky tomu dokážeme reagovat opravdu na jakoukoliv komunikační výzvu a realizovat ji kdekoliv na světě.  Mezi naše největší klienty patří společnosti: PPG Deco Czech, Jan Becher Pernod Ricard, Mercedes-Benz, illy nebo ČSOB Pojišťovna.  Dlouhodobě se snažíme podporovat i projekty, které mají celospolečenský význam. Spolupracujeme s občanským sdružením Amélie, nevládní organizací Ashoka a organizací reSite.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?