Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Trojcípá hvězda po boku superhrdinů

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 24.10.2017

Justice League, jeden z nejočekávanějších filmů všech dob s tematikou superhrdinů z dílny Warner Bros. Pictures, vtrhne do českých kin v listopadu 2017. Vozy Mercedes-Benz se připojí k Batmanovi, Wonder Woman, Aquamanovi, Cyborgovi a Flashovi, aby společně zachránili planetu před mimozemskou invazí katastrofických rozměrů. Nejznámější hrdiny ze světa DC na stříbrném plátně doprovází nová třída E kabriolet, Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo s novým interiérem, vyvinutým přímo pro tento film, a Mercedes-Benz G 4x42.

Součástí masivní marketingové kampaně před spuštěním filmu je 30 vteřinový TV spot, tištěná, online a OOH reklama. Aktivace na sociálních sítích zahrnuje také vůbec první spuštění šesti exkluzivních digitálních komiksových příběhů na Instagramových kanálech Mercedes-Benz, na kterých spolupracovalo kreativní studio DC. Televizní reklama měla premiéru 6. října v USA, Evropě a Číně. První z digitálních komiksů byl uveden 20. října na Instagramu a další budou rychle následovat.

„V Justice League jsme našli dokonalého partnera pro prezentaci našich současných vozů a také pro komunikaci fascinace naší značkou. Třída E kabriolet se skvěle hodí
k Wonder Woman a kdo jiný než Bruce Wayne, neboli Batman, by měl řídit vůz jako je Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo?“ uvedl Dr. Jens Thiemer, viceprezident pro marketing Mercedes-Benz Cars. „Z partnerství s Warner Bros. Pictures jsme opravdu nadšeni, protože nám dává možnost oslovit obrovské množství lidí prostřednictvím kreativní a inovativní kampaně.“

Třídu E kabriolet bude při její premiéře na stříbrném plátně řídit Diana Princeová. Diana, světu známější pod svou superhrdinskou identitou jako Wonder Woman, svým E kabriem jede splnit misi: promluvit si s Victorem Stonem alias Cyborgem. Další automobilovou hvězdou ve filmu je Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo. Tímto super vozem se Bruce Wayne vydá za Barrym Allenem, coby Flashem, aby ho naverboval do Ligy spravedlivých (Justice League).

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo byl původně veřejnosti představen v roce 2013. Pro natáčení Justice League vytvořil designerský tým Mercedes-Benz kompletně nový interiér s podsvícenými prvky, závodními sedačkami a virtuální palubní deskou. Filmový štáb také potřeboval, aby byl vůz zvětšen na 110 % originálu, aby se do něj vešel 190 cm vysoký Bruce Wayne a zároveň zůstala zachována elegantní nízká střešní linie.

„Jako designer musíte vytvářet fantazii, proto se často inspirujeme filmovým průmyslem. Jsem nadšený, že tentokrát se svět filmu inspiroval námi a náš Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo se stal vozem pro superhrdinu,“ říká Gordon Wagener, vedoucí designér Daimler AG. „Extrémní proporce, smyslné kontury a inteligentně implementované pokročilé technologie se spojují v jeden úchvatný celek a dokonalý vůz pro Bruce Waynea.“

Video

Společnost Mercedes-Benz Česká republika je generálním dovozcem automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Fuso pro Českou republiku. Firma působí na českém trhu od roku 1995 a jejím 100% vlastníkem je Daimler AG se sídlem v německém Stuttgartu. Společně se sítí autorizovaných dealerů zajišťují v ČR prodej a servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel uvedených značek. Sesterskými společnostmi jsou v ČR Mercedes-Benz Financial Services ČR, která zajišťuje financování a pronájem vozidel, a EvoBus Bohemia, která je zodpovědná za prodej a servis autobusů Mercedes-Benz a Setra.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?