Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Společnost KCT Data se stala partnerem nadnárodní společnosti FPT Software

Vít Šubrt

Publikoval Vít Šubrt dne 10.10.2016

• KCT Data uzavřela dohodu o spolupráci s mezinárodní společnosti FPT Software
• Dohoda usnadní společnosti KCT Data přístup na německý trh
• Společnosti svou spolupráci zahájí pořádáním odborných seminářů pro německé podniky využívající systém SAP, kde představí mobilní řešení pro správu majetku mAsset

Česká společnost KCT Data, specializující se na aplikační řešení v prostředí SAP, uzavřela dohodu o spolupráci s nadnárodní společnosti FPT Software. Partnerství by mělo KCT Data umožnit lepší přístup na německý trh a zároveň svými specializovanými službami doplní portfolio FPT.

Od spolupráce si slibujeme hodně, protože FPT Software je skutečným gigantem v oboru s působností po celém světě a má zájem o naše reálné zkušenosti v oblasti inovativních technologií SAP,“ uvedl Evžen Mayer, CEO KCT Data. „Pro naši firmu to představuje další významný posun v mezinárodním působení a potvrzuje to, že po našich službách je ze strany světových firem značná poptávka,“ dodal Evžen Mayer.

„První společné kroky budou směřovány k organizování snídaňových seminářů, které plánujeme v našich pobočkách (Frankfurt a Essen). Očekáváme 15 – 20 zástupců německých podniků využívajících systém SAP. V prvním kole budeme prezentovat mAsset – mobilní řešení pro správu majetku. Následně rozvineme tyto prezentace o oblasti dalších inovativních technologií SAP“, řekl Olaf Baumann – ředitel a vedoucí prodeje FPT Slovakia a Germany.

FPT Software je nejrychleji se rozvíjející vietnamská společnost v oblasti IT Outsourcingu. Druhým rokem patří do 100 IT Global Outsourcing List a zároveň je velmi významným hráčem na mezinárodním IT trhu s působností v Asii, USA i Evropě. Celosvětově zaměstnává více než 8 000 konzultantů a vývojářů. Více na www.fptsoftware.com.

KCT Data, s.r.o. působí v oblasti podnikového aplikačního softwaru SAP od roku 1999. SAP Partnerem je od roku 2000. V roce 2011 se stala vůbec prvním partnerem Sybase Product Czech pro vývoj mobilních aplikací a v roce 2013 také prvním partnerem SAP pro vývoj mobilních aplikací v ČR. V průběhu své podnikatelské činnosti se stala respektovaným partnerem mnoha významných společností nejen v Evropě, ale i v USA, Rusku či Malajsii. Díky týmu zkušených software architektů, projektových manažerů, konzultantů a vývojářů KCT Data vytvořila celou škálu produktů pro různé oblasti podnikových procesů, které je možné dále rozvíjet a doplňovat o další funkcionality, přesně podle aktuálních potřeb klientů. Projekty realizované KCT Data od roku 2014 opakovaně získávají prestižní ocenění SAP Quality Awards v kategorii inovací, navzdory těžké mezinárodní konkurenci čítající stovky přihlášených projektů. KCT Data je ryze českou společností bez zahraniční účasti. Více na www.kctdata.cz.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

baumann-olaf Evžen Mayer

Které tiskové zprávy
vás zajímají?