Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Schovejte se pod pergolu!

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 29.7.2015

V bytě je horko, do zahrady pere slunce na terase na nás útočí pohledy zvědavých sousedů. Co s tím? Architekti doporučují schovat se do příjemného stínu pergoly. Ta nás navíc ochrání i před silným deštěm. Nová bioklimatická pergola českého výrobce CLIMAX má patentovanou sklápěcí střechu složenou z hliníkových lamel.

  • Bioklimatický samostatně stojící systém MED TWIST má střechu tvořenou patentovanými hliníkovými lamelami.
  • Ty mohou být navíc vyplněny polystyrenem, což snižuje hluk z kapek deště až o 70 %.
  • V uzavřené poloze utvoří lamely souvislou vzduchotěsnou a vodotěsnou plochu.
  • Obvodový profil funguje jako žlab ke sběru vody stékající z lamel. Odvod vody ze žlabu je zajištěn skrze stojky.
  • Za hezkého počasí můžeme lamely otevřít pomocí dálkového ovládání až pod úhel 135 stupňů.
  • Celý systém lze volitelně doplnit o boční a čelní PVC průhledné nebo krycí látky, které nás ochrání před zvědavými pohledy sousedů.

 

  • CLIMAX vyrábí všechny pergoly v naprosto bezúdržbovém provedenídlouhou životností. Bezúdržbová lehká konstrukce je vyrobena z velmi odolného extrudovaného hliníku s ocelovými výztuhami. Také ovládací mechanismy nám garantují maximum pohodlí a minimum starostí. Nosný systém nemusíme ošetřovat nátěry ani mazáním. Látky z akrylátových tkanin jsou vysoce kvalitní a zaručují dlouhotrvající stálost barev. Jsou naimpregnované, odolné proti plísním, nepropouštějí vodu a odpuzují špínu. Chod pergoly je bezhlučný.

 

"Všechny naše pergoly jsou naprosto bezúdržbové a poskytujeme na ně nadstandardní 4letou záruku."

- David Žabčík, technický poradce

Video

O společnosti Climax

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice a patří mezi přední evropské výrobce. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. CLIMAX se zabývá výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti stínicí techniky. Rozsáhlé výrobní provozy, vlastní vývojové centrum a sídlo společnosti se nachází ve Vsetíně.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?