Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Rozjasněte svůj byt s limitovanou edicí jemných tónů bílé od Primalex Inspiro

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 28.6.2016

I přes měnící se trendy a vývoj v oblasti výmalby se bílá do našich domácností neustále vrací. Interiéry se po etapě výrazných a sytých barev znovu zesvětlují a zjemňují. Dnes však není bílá jako bílá. Výběr si obohacujeme a oblíbené se stávají jemné tóny bílé, tedy bílé s velmi nepatrným nádechem jiného odstínu. Značka Primalex jde s trendy a svou řadu Primalex Inspiro doplňuje o limitovanou edici těchto elegantních odstínů. Vybírat můžete ze čtyř nových, již namíchaných jemných odstínů bílé. Harmonické sladění interiéru tak bude ještě nápaditější a jednodušší. Nechte se inspirovat.

Poznejte nové odstíny jemných odstínů bílé, které nevytváří takové kontrastní přechody mez výrazným nábytkem a v místnosti působí elegantnějším i útulnějším dojmem.

  • Holubičí šeď
  • Krémové cappuccino
  • Přírodní len
  • Vanilkově bílá

O společnosti Primalex

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí přibližně 300 Kolorovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?