Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Psí bouda, včelí úl, ptačí budka nebo třeba domeček pro morče ve veselejších barvách

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 13.9.2016

Přístřešky našich mazlíčků, nebo i občasných návštěvníků zvířecí říše, mohou být nápadité a originální. Stačí jim dodat šmrnc a nápad pomocí barev. Pokud se bojíte, že bude barvu váš pes olizovat a že mu ublíží na zdraví, můžete být zcela v klidu. Ekologické barvy Balakryl UNI zajistí absolutní nezávadnost nátěru. Tyto vodou ředitelné barvy neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky. Splňují nejpřísnější normy, díky kterým získaly atest pro natírání dětských hraček i pro přímý styk s potravinami. Vybarvěte domovy svých zvířecích kamarádů zcela bez obav.

Natírání obydlí zvířat obvykle vzbuzuje otázky. Barvy a nátěry totiž běžně evokují zápach, chemii a závadné látky, kterými nechceme naše mazlíčky ohrozit. Naštěstí je ale na trhu Balakryl, který nabízí odpověď na veškeré otázky ohledně šetrnosti ke zvířatům, dětem i životního prostředí.

Více o natírání obydlí zvířat se dozvíte v tiskové zprávě ke stažení.

"Značka Balakryl je na trhu specifická právě svou ekologičností a šetrností k životnímu prostředí. Pomocí vodou ředitelné barvy Balakryl UNI můžete bezpečně natřít nejen prvky, se kterými přicházejí do styku zvířata, ale také dětské hračky, dětskou postýlku nebo jiný dětský nábytek. Závadné není ani samotné natírání. Při práci vám tak mohou bez obav pomáhat i děti."

- Martina Macková, Brand Manager značky Balakryl

O společnosti BALAKRYL

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let minulého století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků.

BALAKRYL je nejen nejznámější, ale také nejoblíbenější značkou vodou ředitelných nátěrových hmot v České Republice. Nabízí sortiment barev do interiéru i exteriéru v široké škále atraktivních barevných odstínů. Výroba je akreditována podle ISO 9001 a ISO 14001 s důrazem na kvalitu, vliv na životní prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?