Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Průvodce typy velkoformátových dveří

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 31.7.2015

Velké prosklené dveře umožňují jednoduše a efektně propojit vnitřní prostor s venkovním. Rozšiřují dispozici domu do volného venkovního prostoru a přivádějí více denního světla a čerstvého vzduchu do místnosti, což přispívá ke zdraví a duševní pohodě obyvatel bytu či domu. V neposlední řadě dávají stavbě moderní vzhled a jsou v souladu s otevřenou architekturou.

 • Velkoformátové prosklené dveře se vyznačují komfortním ovládáním a jsou také bezpečné.
 • Prosklené dveřní systémy s plastovými profily mají výborné tepelně izolační parametry a kvalitu
 • Jsou jednoduché na údržbu po celou dlouhou dobu své životnosti.
 • Inovativní povrchové úpravy umožňují provedení rámů dveří a oken i v metalických barvách, které věrně připomínají vzhled hliníku.
 • Představujeme  jednotlivé systémy, které jsou na našem trhu dostupné pod různými názvy:
  • Klasické otevírací nebo výklopně-otevírací dveře
  • Jednoduché posuvné systémy
  • Zdvižně-posuvné dveře
  • Sklopně-posuvné dveře
  • Posuvně-skládací dveře

"Nenechte se zmást množstvím názvů a označení prosklených velkoformátových dveřních systémů. Vždy si nejprve ujasněte, jaké jsou vaše požadavky, ať už z hlediska funkčnosti nebo estetiky a podle toho vybírejte ten správný systém. Klíčová je velikost zasklené plochy. Maximální velikost dveří je daná výrobními možnostmi profilového systému při zachování funkčnosti. V tomto směru vedou zdvižně-posuvné dveře. Jsou však cenově náročnější."

- Ondřej Fridrich, marketingový manažer společnosti Inoutic

Fotogalerie

O společnosti Inoutic

Společnost Inoutic je dceřiná společnost belgického koncernu Deceuninck, předního výrobce vysoce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů a stavebních systémů, zejména obkladů a teras z kompozitního materiálu Twinson. Skupina Deceuninck patří mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 25 zemích světa v Evropě, severní Americe a Asii, kde zaměstnává přes 3400 spolupracovníků. V roce 2014 skupina Deceuninck vykázala čistý zisk ve výši 10,5 milionů EUR a konsolidované tržby vzrostly na 552,8 milionů EUR.

Pobočka Inoutic se sídlem v Popůvkách u Brna byla založena v roce 1993 a v roce 2013 oslavila 20 let úspěšného působení na Českém trhu. Jako dceřiná obchodní jednotka zajišťuje distribuci okenních a dveřních systémů a dalších stavebních systémů v České republice, Slovensku a Maďarsku.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?