Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Projekt Mákni srdcem přinesl Becherovce novou etiketu

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 16.6.2016

Becherovka v pondělí 13. června představila vítěznou verzi etikety limitované edice kultovního likéru. Tu vytvořil v rámci večera Mákni srdcem mladý a nadějný designér Jan Zábský pod dohledem členů kreativní skupiny OKOLO.

  • V rámci projektu Mákni srdcem Becherovka zprostředkuje těm, kteří ve svém oboru začínají, setkání s úspěšnými a inspirativními tvůrci.
  • Na jednom z těchto workshopů členové kreativní skupiny OKOLO, zaměřující se na design, architekturu, umění, styl, módu a na městský kulturní život vůbec, zadali skupině grafických nadšenců a začínajících designérů nelehký úkol. Vytvořit etiketu Becherovky, která bude použita v limitované edici.
  • Do finále postoupilo pět návrhů a z nich vybrali fanoušci Facebooku Becherovky ten od Jana Zábského. Pro jeho etiketu hlasovalo přes 400 lidí.

Jan Zábský
Pětadvacetiletý Jan Zábský se narodil v Pardubicích, vystudoval bakalářský obor Architektura a urbanismus na Fakultě architektury pražské ČVUT. Víc ho ale lákala grafika. Nejprve se jí věnoval na volné noze, nyní se živí jako grafik v marketingu. Zúčastnil se večera Mákni srdcem a po večerech místo hraní na oblíbenou kytaru a baskytaru vytvořil návrh, který nakonec vybrali FB fanoušci.

OKOLO
Skupinu OKOLO založili v roce 2009 Matěj Činčera, Honza Kloss a Adam a Jakub Štěchovi. Za své kreativní a originálních projekty posbírali řadu cen včetně 1. místa na European Design Award.

Fotogalerie

O Becherovce Original

Becherovka Original je tradiční český bylinný likér. Becherovka se od roku 1807 vyrábí dle tajného receptu z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a velmi specifické a harmonické směsi bylinek a koření. Její unikátní a nezaměnitelnou chuť si můžete vychutnat buď samotnou, nebo v koktejlech. Becherovka Original je 100% přírodním produktem bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Likér vyrábí v Karlových Varech společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?